Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
04.02.2016 - 23:52
To je téměř jiSTý, že to peklo nebude...
|
04.02.2016 - 22:59
Ringo: škarohlídy nebrat!!! A děkuju za veršík.
|
04.02.2016 - 17:43
krizekkk: každá ta dlaň patří jinému člověku...a mne nesou ideály, tak se neutopím, dík moc
|
04.02.2016 - 17:17
vavaoko: díky, pane...
|
04.02.2016 - 16:18
Líbí se mi tvá bojovnoST
|
04.02.2016 - 16:17
Hezky napsáno ST
|
04.02.2016 - 16:15
Lil, u tebe? Nevím jistě, já je viděla dnes v jednom videoklipu. Jestli u tebe, tak omluva...a díky
|
04.02.2016 - 14:15
vavaoko: díky, uvidíme...vesmír je rozlehlé teritorium...
|
04.02.2016 - 10:14
Tahle je mimořádná, Lil, aspoň pro mne, dávám ST + Z.
|
04.02.2016 - 10:10
Lilith: jsem ráda, že se ti líbí, Lil, i když je více než úsporná...díky
|
04.02.2016 - 09:14
Vy máte něco, příteli, co se mi ve vašich básních tuze líbí , a ode mne ST
|
04.02.2016 - 09:12
valerie: s já zase milý komentář, díky, Val...
|
04.02.2016 - 08:53
divoženka1: děkuji, madam...
|
04.02.2016 - 02:01
Pravda. ST
|
04.02.2016 - 02:00
Taky od polárního kruhu jako moje Záře...ale nedá se srovnávat množstvím fantazie ST
|
04.02.2016 - 01:57
Kajuta: lodivode, díky...
|
03.02.2016 - 21:13
CULIKATA: no jen aby...díky moc za ten optimismus!
|
03.02.2016 - 20:15
Ringo: díky... všechno je relativní
|
03.02.2016 - 20:04
krizekkk: díky moc...no, občas i přemýšlím:)))
|
03.02.2016 - 19:03
Moc pěkné a s citátem souhlas! ST
|


