Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
01.02.2016 - 09:48
obaleč jabloňový: děkuju ti
|
31.01.2016 - 23:32
mutil:díky moc za veršovánku, objevila jsem až dnes:)))
|
31.01.2016 - 20:49
libour: děkuju mockrát
|
31.01.2016 - 19:53
Tak nashledanou při dalších tvých básních. Tahle mne oslovila, a to doST.
|
31.01.2016 - 17:57
Ať žijí revolucionářky v čele s Lil ...ST
|
31.01.2016 - 17:55
Senzační, pro nás, školní rusofily, autentické... ST
|
31.01.2016 - 17:16
Nádherná plavba s Nemem, obzvlášť mi sedla předposlední romantická sloka ST
|
31.01.2016 - 17:14
Velký třesk super,přeju klidnou neděli...ST
|
31.01.2016 - 17:11
vavaoko: děkuji moc
|
31.01.2016 - 17:10
zenge: už aby to bylo, a děkuju
|
31.01.2016 - 17:09
Ringo: fata morgana lákavá
jen fatou morganou zůstává a díky moc |
31.01.2016 - 14:46
Lilith: děkuji uctivě...
|
31.01.2016 - 14:44
Safra, že to nenapadlo mne psát o labutích, mám je před okny:))) krásné jako vždy ST
|
31.01.2016 - 14:41
Kajuta: Lodivode, teprve se učím...snad ještě něco málo fantazie vykřešu...a děkuju
|
31.01.2016 - 14:39
divoženka1: děkuju, foukám, jak můžu...
|
31.01.2016 - 11:57
Každý den
je přeci originál jen...ST |
31.01.2016 - 11:55
libour: tři přání mne nenapadla, ale stejně to není o mě:-))) a díky moc
|
31.01.2016 - 11:54
obaleč jabloňový: děkuji moc
|
31.01.2016 - 10:37
Mimo pěkně vySTavěnou báseň mne zaujaly barevné segmenty, krásný čtení...
|
31.01.2016 - 10:29
Vladik: madison: díky moc a pěknou neděli!
|


