Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
29.01.2016 - 22:32
Psavec: děkuji...
|
29.01.2016 - 12:16
Na to se nedá odpovědět...ST
|
29.01.2016 - 12:13
Kvalitní ořechy, kvalitní lidé, kvalitní báseň...ST
|
29.01.2016 - 10:18
Pompeje uchvacují dodnes... ST
|
29.01.2016 - 07:59
Hodně dobré, hlavně ledňáček mne oslovil... ST
|
28.01.2016 - 18:20
To je mnohdy ženský úděl, všem chtějí vyhovět, až se v tom ztratí... ST
|
28.01.2016 - 17:11
krizekkk: díky, pobavilo mne...
|
28.01.2016 - 17:10
krizekkk: děkuju moc...
|
28.01.2016 - 17:09
krizekkk: děkuju a už aby tu byl...
|
28.01.2016 - 10:54
Moc pěkné... ST
|
28.01.2016 - 10:53
Nepochybně poetkou jsi a zůSTaneš, o tebe nemám obavu...
|
28.01.2016 - 10:51
obaleč jabloňový: Děkuju za návštěvu...
|
28.01.2016 - 07:51
Ta tvoje zůSTává...
|
28.01.2016 - 07:50
Lodníku, moc pěkné... ST
|
28.01.2016 - 07:49
Krásné...ST
|
28.01.2016 - 00:56
To je moc pěkné...ST
|
27.01.2016 - 23:55
Tak ať na to setkání příště dorazíš včas! ST
|
27.01.2016 - 23:00
Pěkné ST
|
27.01.2016 - 23:00
Někdy to přece jen vyjde....ST
|
27.01.2016 - 22:59
Horror? ST
|


