Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
01.02.2016 - 22:20
Duše i tělo,
pokaždé by srdce bušit mělo...jinak hrozí srdeční záSTava |
01.02.2016 - 22:18
To s těmi koťaty je něco pro mne...ST
|
01.02.2016 - 21:51
Tak si to vše krásně užívej...ST
|
01.02.2016 - 21:17
Úderné...ST
|
01.02.2016 - 21:16
Moc pěkné...ST
|
01.02.2016 - 21:15
Lil, co máš teď pořád s tou revolucí?? A ráno se mrknu, zda nemají slípky rohatá vajíčka...ST
|
01.02.2016 - 21:14
Obrázkotvorné...ST
|
01.02.2016 - 21:03
valerie: a já děkuju moc
|
01.02.2016 - 19:41
Jako vždy inspirativní, nejvíc se mi líbí ta poslední...ST
|
01.02.2016 - 18:50
Veru: děkuju za vcítění...
|
01.02.2016 - 18:08
Největší poklady země jsi vyjmenoval v posledních třech slovech.. krásný, ST
|
01.02.2016 - 18:07
Máš to vždy podobně vystavěno, náčrt obrazu, pak přijde Ona, cosi se odehraje a na závěr moudro. PřeSTo mne vždy překvapíš a okouzlíš ST
|
01.02.2016 - 18:04
madison: moc díky!
|
01.02.2016 - 12:48
Moc pěkný, hlavně netopýří lety... ST
|
01.02.2016 - 12:45
Je to krása nesmírná...ST
|
01.02.2016 - 12:30
Vtipné, brzy se uzdrav...ST
|
01.02.2016 - 09:52
Sranda legranda, pánové, že ano...ST
|
01.02.2016 - 09:51
Hadí sliz mi také není blíz...ST
|
01.02.2016 - 09:50
Opět lahodná poezie ST
|
01.02.2016 - 09:49
To spíš zemře ten stařec, že? Pěkné, ST
|


