Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
09.02.2016 - 10:12
vavaoko: děkuju, cením si toho!
|
09.02.2016 - 07:48
TvojeLabuť: děkuji za vcítění...
|
09.02.2016 - 06:28
Lil, moc ti to přeju a ať je to vážně nekonečné...ST
|
09.02.2016 - 06:26
Drama kuchyňskocestovní a parádní...ST
|
09.02.2016 - 06:24
Škola dochtorská a fata morgana mne obzvlášť potěšily a tobě jako vždy ST.
|
09.02.2016 - 06:21
Kajuta: lodivode, děkuju!
|
09.02.2016 - 06:20
madison: děkuju za téměř nekonečné ST!
|
09.02.2016 - 06:19
Lilith: jsem ráda, že jsem potěšila a díky...
|
09.02.2016 - 06:19
Květka Š.: děkuju za zastavení...
|
08.02.2016 - 22:15
Ringo: Co k tomu říci? Ne, není nutné. Ringo všem vždycky tipec utne...mistránku, výborně!
|
08.02.2016 - 22:13
libour: děkuju!
|
08.02.2016 - 22:11
Jejda, tak to se omlouvám, asi je těch jmen na moji ne nejmladší paměť moc...už si zapamatuji!
|
08.02.2016 - 17:07
Přímo to pohvizdování jemné slyším, kouzelné...ST
|
08.02.2016 - 11:56
Tari, kromě druhé sloky se mi dílko líbí, ta druhá je doST krkolomá, je to jen můj názor...zdravím
|
08.02.2016 - 08:01
Lil, tos mi kápla do noty s pejsky...ST+Z
|
08.02.2016 - 08:00
Velmi, velmi pěkné...rýmy ti jdou snad samy od sebe, ST
|
07.02.2016 - 23:36
Není mi známo tvé jméno, ale jsem tu krátce...vítej zpět ST
|
07.02.2016 - 23:35
Jejda, to jsou témata...ST
|
07.02.2016 - 23:34
Kajuta: Lodníku, milá návštěva, díky!
|
07.02.2016 - 20:11
Tari: díky moc!
|


