Tara

» registrace: 12.12.2015
» 65, žena, Český Krumlov
» děl: 268
» komentářů: 9540 / 6864
Komentáře uživatele :
09.02.2016 - 23:50
Zlatokop Henry: jasně, až se dlouze odmlčím, tak mne skosila ta zubatá...děkuju ti!
09.02.2016 - 23:48
Zlatokop Henry: jo, jo, na to jsem expert....:(((
09.02.2016 - 22:30
Petra Šrytrová: já ti děkuji...
09.02.2016 - 22:05
Zlatokope, pěkný článek...ST
09.02.2016 - 22:01
Modrava je moje /skrytá/láska...ST
09.02.2016 - 21:58
valerie: Val, díky, madam...
09.02.2016 - 21:56
libour: děkuji moc!
09.02.2016 - 21:55
valerie: Děkuji, madam, byla jsem tam, líhnou se zde vzácní ještěři a toto mne napadlo...
09.02.2016 - 21:55
Lilith: Lil, vážně jsi taky zrovna chtěla písat na téma zvěřinec? A díky!
09.02.2016 - 19:05
zenge: Chvalšiny
09.02.2016 - 19:05
Ringo: díky, jsi ještě v nejlepších letech, tak jaká pak narážka!
09.02.2016 - 15:56
Prosím, co je psalmodie?? ST
09.02.2016 - 15:45
René Vulkán: Neuvěřitelné: tvůj velmi milý komentář
spustil dvě slzy na mou tvář...DÍK a brzy se uzdrav!
09.02.2016 - 14:43
To není špatné veršování... ST
09.02.2016 - 14:09
Čomby, tvé dílko mne oslovilo ST
09.02.2016 - 14:08
Amélie, setři slzy...muži je nevidí rádi, nebotˇsami plakat neumějí /aspoň to tvrdí / a zasměj se mému ST!
09.02.2016 - 14:00
Amelie, já zas trpím nedostatkem fantazie, tak se snažím jakousi myšlenku vyjádřit úsporným a osekaným způsobem...děkuju ti moc...
09.02.2016 - 11:48
Tulipán, motýli,berušky - to vždy potěší doST a je tu pro radost...
09.02.2016 - 11:45
Vzdáváš se v rozcestí - typicky mužské, líbí ST
09.02.2016 - 11:44
Taky často píšu o vodě a tvá báseň se mi líbí doST.
1 ... 430|431|432|433|434|435|436|437|438 ... 477

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku