Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
09.02.2016 - 23:50
Zlatokop Henry: jasně, až se dlouze odmlčím, tak mne skosila ta zubatá...děkuju ti!
|
09.02.2016 - 23:48
Zlatokop Henry: jo, jo, na to jsem expert....:(((
|
09.02.2016 - 22:30
Petra Šrytrová: já ti děkuji...
|
09.02.2016 - 22:05
Zlatokope, pěkný článek...ST
|
09.02.2016 - 22:01
Modrava je moje /skrytá/láska...ST
|
09.02.2016 - 21:58
valerie: Val, díky, madam...
|
09.02.2016 - 21:56
libour: děkuji moc!
|
09.02.2016 - 21:55
valerie: Děkuji, madam, byla jsem tam, líhnou se zde vzácní ještěři a toto mne napadlo...
|
09.02.2016 - 21:55
Lilith: Lil, vážně jsi taky zrovna chtěla písat na téma zvěřinec? A díky!
|
09.02.2016 - 19:05
zenge: Chvalšiny
|
09.02.2016 - 19:05
Ringo: díky, jsi ještě v nejlepších letech, tak jaká pak narážka!
|
09.02.2016 - 15:56
Prosím, co je psalmodie?? ST
|
09.02.2016 - 15:45
René Vulkán: Neuvěřitelné: tvůj velmi milý komentář
spustil dvě slzy na mou tvář...DÍK a brzy se uzdrav! |
09.02.2016 - 14:43
To není špatné veršování... ST
|
09.02.2016 - 14:09
Čomby, tvé dílko mne oslovilo ST
|
09.02.2016 - 14:08
Amélie, setři slzy...muži je nevidí rádi, nebotˇsami plakat neumějí /aspoň to tvrdí / a zasměj se mému ST!
|
09.02.2016 - 14:00
Amelie, já zas trpím nedostatkem fantazie, tak se snažím jakousi myšlenku vyjádřit úsporným a osekaným způsobem...děkuju ti moc...
|
09.02.2016 - 11:48
Tulipán, motýli,berušky - to vždy potěší doST a je tu pro radost...
|
09.02.2016 - 11:45
Vzdáváš se v rozcestí - typicky mužské, líbí ST
|
09.02.2016 - 11:44
Taky často píšu o vodě a tvá báseň se mi líbí doST.
|


