Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
15.02.2016 - 07:58
Vypínáš si vědomí...moc chytré...já ho nyní zapínám a přeju hezký den ST
|
15.02.2016 - 07:56
Co to bylo za křiklouna??? ST. V posledním verši bych odstranila čárku.
|
15.02.2016 - 07:55
Všechno je pěkné, když se na to díváme v pravou chvíli....krásné...ST
|
15.02.2016 - 07:53
Nesmutni, bude líp:))) ST
|
14.02.2016 - 23:00
Hezké...ST
|
14.02.2016 - 22:59
Pánbu požehnej...ST
|
14.02.2016 - 22:57
Taky ti píšu ST..
|
14.02.2016 - 22:54
Tvá a má oblíbená Frýdava...ST
|
14.02.2016 - 22:52
Já už jsem mrtvá teď...ale smíchy!!! Až zas budu kráčet po Foru Romanu, rozhlídnu se kolem... ST
|
14.02.2016 - 19:37
zenge: byli to xindlové...a tobě díky...
|
14.02.2016 - 12:54
René Vulkán: ano, já vím, René...a dobře tak za to, čím prošel...tobě díky
|
14.02.2016 - 10:52
Vílo erotiky, opět krásné dílo...ST
|
14.02.2016 - 10:51
Lilith: děkuji, Lil, a pěknou neděli...
|
14.02.2016 - 10:04
Jsi nejen pěšák, jsi i lodivod,
báseň je něžná, píši bod ST |
14.02.2016 - 10:00
krizekkk: Jirko, díky...
|
14.02.2016 - 09:28
vavaoko: děkuji, a je zlé někoho pro víru zabít
|
14.02.2016 - 09:28
Kajuta: lodivode, díky za zamyšlení...
|
14.02.2016 - 07:29
ST. jak jinak!
|
14.02.2016 - 00:49
Ringo, vždy mne potěšíš...díky
|
14.02.2016 - 00:31
libour: děkuji ti, Libore...
|


