Tara

» registrace: 12.12.2015
» 65, žena, Český Krumlov
» děl: 268
» komentářů: 9540 / 6864
Komentáře uživatele :
13.02.2016 - 21:32
Dobré...ST
13.02.2016 - 21:31
Neboj, dobře to dopadne...ST
13.02.2016 - 13:59
Venuše, pěkné...ST
13.02.2016 - 08:08
No, pointa v pivě...ale celkem to pořád jde, ST
13.02.2016 - 08:07
Taky nepřijímám svůj duchovní řád:))))) máš to nádherné...ST
13.02.2016 - 01:23
Jo, poved se a tobě tvá báseň taky. ST + Z
13.02.2016 - 01:22
Nečekej od lidí to nejhorší, někdy mile překvapí
13.02.2016 - 01:21
Lil, jak film pro pamětníky a ty v něm osudová žena...ST
13.02.2016 - 01:19
Nedržel jsi flašku v ruce, když jsi to psal? Dělám si legraci, je to drsně mužská poezie...ST
12.02.2016 - 19:54
Bude to paráda ...ST
12.02.2016 - 17:47
Zenge, měl bys k některým dílkům připojit hvězdičku! ST
12.02.2016 - 16:55
Legrační, takové postavičky nemusím...ST
12.02.2016 - 13:00
Pěkné, chirurgu(?) ST
12.02.2016 - 10:16
Nic nebolí, nic nepřebolí, nic není jednoduché, nic není dvojí...jsi prostě skvělá...
12.02.2016 - 08:43
Moc se povedla! ST
12.02.2016 - 01:14
Ze života...ST
12.02.2016 - 01:13
Am, máš moji vážně upřímnou soustrast, taky bych zmatkovala...ST
12.02.2016 - 01:09
Tari, k tvému poslednímu veršíku přidávám ještě jeden: měj se ráda!!! +ST
12.02.2016 - 01:07
obaleč jabloňový: děkuji moc, žes dorazila)))
11.02.2016 - 13:12
Mně ta zima už stačí...máš pěknou noSTalgickou..
1 ... 428|429|430|431|432|433|434|435|436 ... 477

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku