Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
10.04.2016 - 11:43
Obě části : skvostné. ST
|
10.04.2016 - 09:01
Tome, to musel být pekelný trapas...dobré!!! ST
|
10.04.2016 - 08:57
kasparion: díky...
|
10.04.2016 - 01:30
Druhá řádka chybí háček /nevěří/. dobré ST
|
10.04.2016 - 01:28
Máš něžnou fantazii ST
|
10.04.2016 - 01:17
kasparion: vypadá to nadějně, to dohánění...díky ti!
|
10.04.2016 - 01:16
Květina pcháč. Rozbitý rok:)) dobré příměry ST
|
10.04.2016 - 01:12
Topit se na dně sklenky fakt nic dobrého nevěstí:))) ST
|
09.04.2016 - 22:44
Ringo: zdá se mi, že máš pravdu a že já mám radost.
|
09.04.2016 - 22:15
Až za denního světla se ledacos vyjasní:))) ST
|
09.04.2016 - 22:14
Nervák:))) ST
|
09.04.2016 - 22:13
Už z první věty jsem hotová...nikdy by mne nic takového nenapadlo, jsi velký talent, lodivode...
|
09.04.2016 - 22:11
Amelie M.: děkuji, ano, je to jen namluvené báseň, co tu už jednou byla:)))
|
09.04.2016 - 22:10
Amelie M.: stejně ti díky moc, Am
|
09.04.2016 - 20:26
Obdivu hodné...jako u tebe vždy
|
09.04.2016 - 16:59
krizekkk: díky moc...
|
09.04.2016 - 16:59
krizekkk: díky ti, Jirko
|
09.04.2016 - 12:39
Dobré! ST
|
09.04.2016 - 10:53
Rozhodně vyříznout! tobě ST
|
09.04.2016 - 10:53
Mne to vždycky dojme, nemůžu si pomoct, umíš krásně pábit...ST
|


