Tara

» registrace: 12.12.2015
» 65, žena, Český Krumlov
» děl: 268
» komentářů: 9540 / 6864
Komentáře uživatele :
10.04.2016 - 11:43
Obě části : skvostné. ST
10.04.2016 - 09:01
Tome, to musel být pekelný trapas...dobré!!! ST
10.04.2016 - 08:57
kasparion: díky...
10.04.2016 - 01:30
Druhá řádka chybí háček /nevěří/. dobré ST
10.04.2016 - 01:28
Máš něžnou fantazii ST
10.04.2016 - 01:17
kasparion: vypadá to nadějně, to dohánění...díky ti!
10.04.2016 - 01:16
Květina pcháč. Rozbitý rok:)) dobré příměry ST
10.04.2016 - 01:12
Topit se na dně sklenky fakt nic dobrého nevěstí:))) ST
09.04.2016 - 22:44
Ringo: zdá se mi, že máš pravdu a že já mám radost.
09.04.2016 - 22:15
Až za denního světla se ledacos vyjasní:))) ST
09.04.2016 - 22:14
Nervák:))) ST
09.04.2016 - 22:13
Už z první věty jsem hotová...nikdy by mne nic takového nenapadlo, jsi velký talent, lodivode...
09.04.2016 - 22:11
Amelie M.: děkuji, ano, je to jen namluvené báseň, co tu už jednou byla:)))
09.04.2016 - 22:10
Amelie M.: stejně ti díky moc, Am
09.04.2016 - 20:26
Obdivu hodné...jako u tebe vždy
09.04.2016 - 16:59
krizekkk: díky moc...
09.04.2016 - 16:59
krizekkk: díky ti, Jirko
09.04.2016 - 12:39
Dobré! ST
09.04.2016 - 10:53
Rozhodně vyříznout! tobě ST
09.04.2016 - 10:53
Mne to vždycky dojme, nemůžu si pomoct, umíš krásně pábit...ST
1 ... 391|392|393|394|395|396|397|398|399 ... 477

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku