Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
14.04.2016 - 19:58
Tak počkej:))) ST
|
14.04.2016 - 17:32
Mít práci bylo a je pro lidi důležité...hezky napsáno...ST
|
14.04.2016 - 13:45
To by bylo hezké...ST
|
14.04.2016 - 13:44
Amelie M.: díky ti, poslední rým bych vyměnila, kdyby mne ovšem napadl lepší:)))
|
14.04.2016 - 10:57
Kolombína...úžasné...ST
|
14.04.2016 - 09:47
Moc pěkné verše ST+Z
|
14.04.2016 - 09:46
Já bych napsala : má slova jsou také hranÁ /a vypípanÁ/, ale jinak zajímavé... ST
|
14.04.2016 - 09:44
Romantické...ST
|
14.04.2016 - 00:18
Nedávala bych tam to kdys, to je trochu zastaralý, a co se tomu domovu STalo, že mu pukly zdi:((( ???
|
14.04.2016 - 00:15
paulín: děkuju za čtení!
|
14.04.2016 - 00:14
paulín: děkuju moc...
|
13.04.2016 - 19:14
Dobře vyjádřené...ST
|
13.04.2016 - 19:13
Ano, narodit se tak znova:))) hezké, ST
|
13.04.2016 - 19:11
Moc vtipná věcička...máš mé plné ST a pochopení, Am
|
13.04.2016 - 19:07
Přála bych knihám lepší osud než je zřejmě čeká...ST
|
13.04.2016 - 19:05
Emile, mimořádně povedené. Tvé písni věřím. ST
|
13.04.2016 - 10:28
Platonova jeskyně stínů. Pěkně využité v tvé básni...ST
|
13.04.2016 - 10:27
Tome, to je nejkrásnější, cos mohl své dceři přát. Darovat někomu svůj čas je podle mne nejvíc... Tak hodně času, a ať jej má dost i na tebe:))) ST
|
13.04.2016 - 00:14
Tvá chemie je proSTě nakažlivá...
|
12.04.2016 - 15:51
Lil, prima panák, Kočkodan, legrační předSTava, ale něco na to bude:)))
|


