Tara

» registrace: 12.12.2015
» 65, žena, Český Krumlov
» děl: 268
» komentářů: 9540 / 6864
Komentáře uživatele :
14.04.2016 - 19:58
Tak počkej:))) ST
14.04.2016 - 17:32
Mít práci bylo a je pro lidi důležité...hezky napsáno...ST
14.04.2016 - 13:45
To by bylo hezké...ST
14.04.2016 - 13:44
Amelie M.: díky ti, poslední rým bych vyměnila, kdyby mne ovšem napadl lepší:)))
14.04.2016 - 10:57
Kolombína...úžasné...ST
14.04.2016 - 09:47
Moc pěkné verše ST+Z
14.04.2016 - 09:46
Já bych napsala : má slova jsou také hranÁ /a vypípanÁ/, ale jinak zajímavé... ST
14.04.2016 - 09:44
Romantické...ST
14.04.2016 - 00:18
Nedávala bych tam to kdys, to je trochu zastaralý, a co se tomu domovu STalo, že mu pukly zdi:((( ???
14.04.2016 - 00:15
paulín: děkuju za čtení!
14.04.2016 - 00:14
paulín: děkuju moc...
13.04.2016 - 19:14
Dobře vyjádřené...ST
13.04.2016 - 19:13
Ano, narodit se tak znova:))) hezké, ST
13.04.2016 - 19:11
Moc vtipná věcička...máš mé plné ST a pochopení, Am
13.04.2016 - 19:07
Přála bych knihám lepší osud než je zřejmě čeká...ST
13.04.2016 - 19:05
Emile, mimořádně povedené. Tvé písni věřím. ST
13.04.2016 - 10:28
Platonova jeskyně stínů. Pěkně využité v tvé básni...ST
13.04.2016 - 10:27
Tome, to je nejkrásnější, cos mohl své dceři přát. Darovat někomu svůj čas je podle mne nejvíc... Tak hodně času, a ať jej má dost i na tebe:))) ST
13.04.2016 - 00:14
Tvá chemie je proSTě nakažlivá...
12.04.2016 - 15:51
Lil, prima panák, Kočkodan, legrační předSTava, ale něco na to bude:)))
1 ... 389|390|391|392|393|394|395|396|397 ... 477

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku