Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
16.04.2016 - 11:45
jitka.svobodova: Jitko, děkuji za poslech a pochvalu...
|
16.04.2016 - 11:44
Tomáš: Tome, díky za laskavé uznání, velmi potěšilo...
|
16.04.2016 - 11:06
Po ránu máš veselo, Am...ST
|
16.04.2016 - 10:43
Am, děkuju moc...no snažila jsem se...
|
16.04.2016 - 08:47
Strašně obtížné téma, výborně zvládnuté...ST + Z
|
16.04.2016 - 00:21
Zasr. romantik: díky moc a proč havran:)))
|
15.04.2016 - 22:41
Třikrát proč...a odpověď v nedohlednu...vtipné...ST
|
15.04.2016 - 21:40
Když čtu tvé věci, Zenge, mám vždy stejný pocit jako krizekkk, že je to se mnou beznadějné...jsi výborný
|
15.04.2016 - 21:05
Ve dvaceti sedmi letech - a takový nerozum ???
|
15.04.2016 - 21:01
Chachá...dobré a Ringo taky...ST
|
15.04.2016 - 17:08
Hezká pocitovka ST
|
15.04.2016 - 15:09
Zajímavé čtení...ST
|
15.04.2016 - 15:08
Kosí trylky zpříjemní nám chvilky:))) ST
|
15.04.2016 - 15:07
Nedožitých šedesát...málo na umírání...ST
|
15.04.2016 - 08:55
Ano, tak si předSTavuju ideální dětství, jak je tebou vnímáno.
|
15.04.2016 - 08:52
Taky panďuláci...moc milé a legrační, Lodivode:))) ST
|
15.04.2016 - 08:51
Raději spi, bez spánku to taky není žádná sláva: básnička uhrančivá:))) ST
|
15.04.2016 - 01:20
Am má pravdu v těch zájmenech, dej na to pozor, a srabovi hanba ! ST
|
15.04.2016 - 01:16
Malilinko divoké ST
|
15.04.2016 - 01:14
To je pěkně řečeno a chytré..ST
|


