Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
05.04.2016 - 01:18
Kouzelnice slov...ST
|
04.04.2016 - 23:46
detektor: děkujiii...
|
04.04.2016 - 23:46
Kajuta: díky, Lodivode...
|
04.04.2016 - 20:04
Lilith: děkuju ti, Lil...
|
04.04.2016 - 19:50
divoženka1: díky ti!
|
04.04.2016 - 19:49
Teda...ty píšeš...nádhera...ST
|
04.04.2016 - 19:48
Ringo: směju se , díky za legraci:)))
|
04.04.2016 - 19:47
Milena: díky moc...
|
04.04.2016 - 18:23
Láska: děkujiiii
|
04.04.2016 - 18:21
zenge: Zenge, ty hromy jsou blbě nebo dobře??? Vím...a díky ti...
|
04.04.2016 - 18:20
vavaoko: Očko, děkuji...
|
04.04.2016 - 13:43
Mám pocit, že je velmi obtížné psát cíleně o takto těžkých tématech, ale tobě se to vede ... ST
|
04.04.2016 - 13:41
Líbí, jen bych čárku dala za slovo vyptávání a pak:
i bezmoc že má velkou sílu... ST |
04.04.2016 - 12:03
enigman: rudou mám líc: neříkej víc: díky...
|
04.04.2016 - 12:02
enigman: kdo ví...děkuju ti moc!
|
04.04.2016 - 12:01
enigman: dobřes udělal s bílením...díky
|
04.04.2016 - 12:00
enigman: s fyzikou jsem na štíru: zaujal mne vizuální aspekt paprsků...díky
|
04.04.2016 - 10:41
To je tedy, Tome, hodně smutné, je dobře, že to vypíšeš, myslím, že se vždy uleví...ST
|
04.04.2016 - 00:51
enigman: díky za návštěvu, cením si jí:)))
|
03.04.2016 - 20:31
Nádherné, Zenge...ST
|


