Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
17.04.2016 - 19:06
ST
|
17.04.2016 - 18:51
Dobrý nápad s upoutávkou.Vynesené spaní,děd Vševěd a doktor Sova prima, ale rváč z Krumlova mne dostal...ST
|
17.04.2016 - 17:22
krizekkk: Jirko, tož ti dííík
|
17.04.2016 - 14:07
Jejda, to je tedy legrační...já mám šest kohoutů a je nám líto je zabít, občas se trochu perou o slípky:))) ST
|
17.04.2016 - 13:05
Psavec: díky, já taky málem ochraptěla:)))
|
17.04.2016 - 13:03
Psavec: děkuju...
|
17.04.2016 - 13:02
Psavec: děkuju moc, psavečku...
|
17.04.2016 - 11:46
Kutná Hora je magický míSTo... a s tou starou jsi mne zamrzel:)))
|
17.04.2016 - 09:55
Ráda jsem přečetla, i když název fejetonu evokuje naproSTo skvělý Kachyňův film...
|
17.04.2016 - 09:07
Ta tvá s mandlovou vůní musí být skutečně kouzelná...ST
|
17.04.2016 - 08:49
Kapka: kapičko, díky ti...
|
16.04.2016 - 23:40
Povedlo se...ST
|
16.04.2016 - 20:27
To je pěkný, jako pokaždé jedno téma, tisíc variací...ST
|
16.04.2016 - 20:26
Nezapadáš mi do vzorce tuctového důchodce ...ST
|
16.04.2016 - 20:24
Psychika je holt důležitá...ST
|
16.04.2016 - 16:53
Ringo: díky, snad bychom sebou netřískli:)))
|
16.04.2016 - 15:34
kasparion: libour: Milena: díky moc za vyslechnutí a koment:)))
|
16.04.2016 - 12:15
madison: já jiné než smutné neumím, tak se omlouvám:))) a díky ti, můstku...
|
16.04.2016 - 12:10
Krásně napsáno: věřit snad má ještě smysl:) ST
|
16.04.2016 - 12:01
vavaoko: očko, díky moc a moc...
|


