Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
07.05.2016 - 12:07
ST+Z
|
07.05.2016 - 07:04
Moc pěkné, jen kávu zkrať...ST
|
06.05.2016 - 21:15
Dobrá můza...ST
|
06.05.2016 - 21:14
ST
|
06.05.2016 - 21:12
Pravda, pravda...ale nesmí to trvat moc dlouho...ST
|
06.05.2016 - 09:47
Voči plaše laní...nádhera:))) ST
|
06.05.2016 - 09:47
Pokladnice údivu...tvé verše mne vždy udiví:))) ST
|
06.05.2016 - 09:39
Život - někdy nevyzrálý plod:-))) ST
|
06.05.2016 - 00:45
Jde o to, jaký a s kým ho chceš pít...ST
|
05.05.2016 - 23:52
Jako vždy naléhavé, lkavé...ST
|
05.05.2016 - 21:42
Zlatokope, jemné a něžné:))) ST
|
05.05.2016 - 21:41
Moc se mi líbí ti rozpačití milenci:))) ST
|
05.05.2016 - 20:42
Držím palce, aby se ti povedlo úzkoST zahnat...
|
05.05.2016 - 17:01
René Vulkán: Vulkáne, to už je několikátá audio, co tu mám...a není nejúspěšnější:))) Včera jsem recitovala naživo a lidem se asi líbilo:))) Díky moc!
|
05.05.2016 - 16:25
Lil, zajímavé čtení, i citát...ST
|
05.05.2016 - 11:40
Jó, to jsme byli mladší...pěkné ST
|
05.05.2016 - 09:53
Pěkné a Ringo tomu dodal...grády...ST
|
05.05.2016 - 09:51
Vzácné jako modrý mauricius:) ST
|
05.05.2016 - 09:50
Myslím, že jako porodník jsi to ale tatínkům nijak nevymlouval...myslím otcovSTví...
|
05.05.2016 - 09:49
Honzo, se sluníčkem jde vše lépe:)))ST
|


