Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
10.05.2016 - 18:05
Lilith: díky, Lil, i za to Z
|
10.05.2016 - 18:05
Libore, děkuji...
|
10.05.2016 - 16:31
Není to Topolánek:))) ST
|
10.05.2016 - 16:30
Taky se mi líbí to nečekaný násilí...ST
|
10.05.2016 - 16:29
Jejda, ta dvojčata mne dojala...hezké a s fantazií...ST
|
10.05.2016 - 09:39
Tome, nepochopila jsem, zda byl vskutku nemocen či nikoliv, ale sepsáno působivě...ST
|
10.05.2016 - 00:24
Melancholické...ST
|
10.05.2016 - 00:22
Tahle se mi líbí převelice...ST + Z
|
09.05.2016 - 21:57
Vyznání...výmluvně milé ST
|
09.05.2016 - 21:55
TajemSTví a jeho obměny...povedlo se
|
09.05.2016 - 21:54
ČáSTečně mi jako pan Tau připadáš...čau...
|
09.05.2016 - 00:24
Ano, dobře,l žes o tom všem tak mile napsal...ST
|
08.05.2016 - 22:07
Dobré...ST
|
08.05.2016 - 22:05
Z alikvóty se budu culit ještě hodně dlouho...ponorkou naštěSTí netrpím... a vyrážkou také ne...vše vydařené...
|
08.05.2016 - 11:01
Hezké, milé...ST
|
07.05.2016 - 21:20
Klín - vltavín:))) ST
|
07.05.2016 - 16:22
Ano, dvě třešinky...ST
|
07.05.2016 - 15:18
Poslední dva verše velmi pravdivé:))) ST
|
07.05.2016 - 15:17
Ona to myslela dobře:))) ST
|
07.05.2016 - 12:55
ST
|


