Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
13.05.2016 - 00:40
Snová ceSTa...moc hezké...
|
12.05.2016 - 22:14
TetaKazi: Nevěřím, přeháníš...díky za vtipnost.
|
12.05.2016 - 20:59
ST
|
12.05.2016 - 16:47
ZvláST hezký je poslední veršík...
|
12.05.2016 - 16:45
Vítej, Eliss...a tvému pokusu básnivému ST jen za tím jako dej pryč čárky:)))
|
12.05.2016 - 16:43
Klaním se tvé předSTavivosti...
|
12.05.2016 - 10:00
Nápadité, lodivode, umíš...ST
|
12.05.2016 - 09:16
Labuť jako žena, žena jako labuť...krása ST
|
12.05.2016 - 09:15
Tedy, tvé metody hypnotické a sugesce mne velice udivily...nezbývá než si přát více takto empatických lékařů.ST
|
11.05.2016 - 23:21
NeSTraš nás, můstku...
|
11.05.2016 - 23:20
Vždy se TAM rádi vracíme...ST
|
11.05.2016 - 23:19
V našem životě začínají napodobeniny všeho druhu převládat nad opravdovoSTí.
|
11.05.2016 - 23:17
Na šest roků...dobrý ST
|
11.05.2016 - 23:07
I bez nás se bude točit: bohužel už to víme:))) ST
|
11.05.2016 - 23:04
krizekkk: děkuji za tvé ozvláštnění:)))
|
11.05.2016 - 23:03
CULIKATA: jestli máš culíky, nemusíš se pohledu do zrcadla obávat:))) děkuji !
|
11.05.2016 - 20:53
kasparion: děkuju mockrát...
|
11.05.2016 - 17:06
Tomáš: díky moc za milý limerik:)))
|
11.05.2016 - 16:18
ST bez diskusí...
|
11.05.2016 - 15:18
Milena: někdy stačí i jedna blízká duše a život je veselejší...děkuju ti...
|


