Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
29.04.2016 - 07:58
Smutné téma...ST
|
29.04.2016 - 00:00
Ta se ti povedla, Tamaro...ST
|
28.04.2016 - 23:58
ST
|
28.04.2016 - 23:56
Vožungra vidím zcela jasně...díky za tvé živé básně...ST
|
28.04.2016 - 18:29
Svítání to zachrání...ST
|
28.04.2016 - 17:56
Legranda:))) ST
|
28.04.2016 - 17:55
Také mívám na jaře takové myšlenky...vše je jinak.. tobě ST
|
28.04.2016 - 14:04
kasparion: děkuju moc za přečtení...tehdy to vše dopadlo dobře...
|
28.04.2016 - 08:40
Moc pěkné...ST
|
28.04.2016 - 08:23
A co Panna? Pěkné:))) ST
|
27.04.2016 - 19:48
Ano, káva pomáhá...pěkné...ST
|
27.04.2016 - 19:47
Povedený příběh ST
|
27.04.2016 - 19:46
Vy jste vtipálci, už Kapičku vidím v deštíčku:))) ST
|
27.04.2016 - 10:42
Mnoho autentických dějů a po/citů/ jen ST
|
27.04.2016 - 09:08
Něco na tom bude...vše se mění koloběhem událoSTí...
|
27.04.2016 - 09:07
Jejda, no dojal jsi mne, chlap s empatií, zázrak:))) ST
|
27.04.2016 - 09:06
Dolomity...v duši skrytý...máš chytrý básně...ST
|
27.04.2016 - 00:41
Řeka a andělé...neotřelé...ST
|
26.04.2016 - 20:01
Ringo: třeba se proroctví vyplní...díky za filosofický komentář,milý Ringo
|
26.04.2016 - 19:51
Doporučuji při líbání odložit ten hever...úraz možný! ST
|


