Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
02.05.2016 - 11:05
kasparion: děkuju moc, mám radost...
|
02.05.2016 - 10:04
Mrknu na to.. za soudržnoST v rodině:)))
|
02.05.2016 - 10:03
Mě se zase líbí ta koupelnová cákačka...a celé fajnové...ST
|
02.05.2016 - 09:42
To s tím koněm je pěkný...a vůbec vše...ST
|
02.05.2016 - 09:15
Tomáš: děkuji, děkuji, děkuji...
|
02.05.2016 - 09:09
Tome, něco na tom bude:))) ST
|
01.05.2016 - 23:25
madison: děkujiiiii, čti raději rád než nerad......
|
01.05.2016 - 23:02
Na ten tvůj ideál jsem zvědavá...dojemné...ST
|
01.05.2016 - 22:37
CULIKATA: no, já neumím psát o veselých věcech...děkuju moc za zastavení.:)))
|
01.05.2016 - 20:25
Hlavně, že už se hojí:)))ST
|
01.05.2016 - 19:35
Lákavé a lákající...ST
|
01.05.2016 - 19:34
vavaoko: Očko, děkuji uctivě:)
|
01.05.2016 - 19:26
V té rakvičce nebude veselí trvat dlouho...pro tchýně v horách obecně není bezpečno...ošklivou partnerku raději nevidět...ST
|
01.05.2016 - 19:14
zenge: děkuju, barde:)))
|
01.05.2016 - 16:19
Na sv.Ludmilu mám narozky...děkuji, lodivode, mám radost...
|
01.05.2016 - 16:02
Moc dobré...ST
|
01.05.2016 - 15:58
Příliv lásky - dobrá předSTava
|
01.05.2016 - 15:57
Dodatek taky dobrý, tvláSTě předpřed a předposlední:)))
|
01.05.2016 - 15:55
Moc milé, ráda jsem početla...ST
|
01.05.2016 - 15:50
Ringo: opět přeháníš, ale potěšils mne...děkuji!
|


