Tara

» registrace: 12.12.2015
» 65, žena, Český Krumlov
» děl: 268
» komentářů: 9540 / 6864
Komentáře uživatele :
29.05.2016 - 12:04
STručné, vtipné jako vždy:))
29.05.2016 - 12:03
VlaSTně o návratech je tvá báseň...pěkné!
29.05.2016 - 11:59
Máš vždy moc pěkné básně, musíš být vlaSTně básníkem dnem i nocí:)))
29.05.2016 - 11:23
Lilith: Kajuta: děkuju...a létu vstříc...třeba vlakem:)))
29.05.2016 - 10:04
Frýda: vavaoko: děkuji moc za čtení:)))
29.05.2016 - 10:03
Frýda: vavaoko: divoženka1: občas za horkých dní vzpomenu na vánek z otevřenýho okýnka na chodbě vlaku a vše s tím spojené...díky, přátelé...
29.05.2016 - 07:37
Já se teda na těžkou práci netěším, ST
29.05.2016 - 07:36
TvojeLabuť: děkuji moc, labuťko...
29.05.2016 - 07:35
J.F.Julián: děkuju moc a hezkou neděli, Juliáne:)
29.05.2016 - 00:49
kasparion: děkuju ti, žes dočetl celkem dlouhý text, a jestli zaujalo, o to líp:)))
29.05.2016 - 00:46
TvojeLabuť: Labuti, neber si to tak...já své povídky dávám na konkurenci, ale tuto tam nemám, zkusila jsem premiéru na Libresu...díky ti!
28.05.2016 - 22:48
Jana M.: děkuju ti moc.
28.05.2016 - 22:09
ST za světa ochutnávku:)))
28.05.2016 - 22:06
ST žhnoucím srdcím...
28.05.2016 - 22:00
Vzpomínka je /někdy/ taky doST...
28.05.2016 - 20:24
Hojivé obklady z polibků utkané:))) to beru, ne že ne:)))ST
28.05.2016 - 18:03
STím jablkem dobrý nápad:))
28.05.2016 - 18:01
kasparion: díky, no nikdy jsem nic nevyhrála: jen na Písmáku někdy Povídku měsíce:))) /jako Gora/
28.05.2016 - 15:23
Taky bych se vsadila, že to proSTě umíš:)))
28.05.2016 - 08:48
Tak ňák mne to vzalo u srdce, ty tvé perutiny:)))ST
1 ... 363|364|365|366|367|368|369|370|371 ... 477

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku