Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
31.05.2016 - 08:07
Píšeš pěkně, líbí ST
|
31.05.2016 - 08:07
Slunečních not dnes nemaje,/prší/
ST ti Tara vinšuje... |
31.05.2016 - 08:06
ST...jen to slovo USLO mi tam nějak neštymuje...
|
31.05.2016 - 08:05
Nenech se věznit a týrat:))) ST
|
31.05.2016 - 07:57
divoženka1: Lilith: Kajuta: děkuju vám všem za čtení, potěšili jste mne v propršeném ránu!
|
30.05.2016 - 23:26
Všechny pěkné...ST
|
30.05.2016 - 21:56
Lepší je si přiznat pravdu než žít v klamu, jací jsme ještě jurové... nemá být Až JE z toho nohy studí? ST
|
30.05.2016 - 21:54
Kajuta: děkuji ti za přečtení...
|
30.05.2016 - 19:28
Milena: díky moc...
|
30.05.2016 - 17:44
krizekkk: no, a tady moc neuspěl...díky ti
|
30.05.2016 - 17:43
krizekkk: byl to nepřející dědek:))) dííík
|
30.05.2016 - 16:58
krizekkk: díky, Jirko:)))
|
30.05.2016 - 10:35
Honzo, nad saní zvítězíš, věřím...ST
|
30.05.2016 - 09:02
Vtipné...ST
|
30.05.2016 - 09:01
Taky mi /asi/čouhá sláma z bot...kdes byl takovou dobu? ST
|
30.05.2016 - 09:00
J.F.Julián: děkuji, Juliáne...
|
29.05.2016 - 20:22
Lilith: LIl, není to snadné psát, ale pokusila jsem se ...děkuju moc...
|
29.05.2016 - 20:21
jitka.svobodova: Jitko, děkuju, žes četla ne zrovna lehký text:)
|
29.05.2016 - 16:44
malaalca: děkuju ti, nováčku...:)
|
29.05.2016 - 15:57
René Vulkán: díky, René...
|


