|
...
» 23.02.2020 » autor: enigman » komentářů: 8(8) » tipů: 12 |
|
mám toulavou múzu....ostatně je svobodná a může si dělat tím pádem co chce.....tak jsem vděčen že se zastavila .... po čase..... :-)
» 24.02.2020 » autor: libour » komentářů: 13(7) » tipů: 12 |
|
O supermodrém blues (omluvám se za pauzu, nemohl jsem psát ani číst...)
» 28.02.2020 » autor: M.A.Rek » komentářů: 10(7) » tipů: 12 |
|
O spěchu před rozjezdem
» 02.03.2020 » autor: M.A.Rek » komentářů: 8(7) » tipů: 12 |
|
"češtinský bonbónek" - kdo to sepsal - klobouk dolů, (musel to být velmi dobrý češtinář, asi pedagog ! )
» 08.03.2020 » autor: Kolínko » komentářů: 7(7) » tipů: 12 |
|
:-)
» 21.03.2020 » autor: Korkoro » komentářů: 7(7) » tipů: 12 |
|
O skrytých úsměvech
» 27.03.2020 » autor: M.A.Rek » komentářů: 9(7) » tipů: 12 |
|
O té nejkrásnější zahradě
» 07.04.2020 » autor: M.A.Rek » komentářů: 13(8) » tipů: 12 |
|
...
» 18.04.2020 » autor: enigman » komentářů: 7(7) » tipů: 12 |
|
kdo by chtěl být nesmrtelný?...
» 29.04.2020 » autor: enigman » komentářů: 4(4) » tipů: 12 |
|
..no jo,co dělat než hledat a dopisovat atd..
» 06.05.2020 » autorka: Květka Š. » komentářů: 6(6) » tipů: 12 |
|
věnovaná bez věnování
» 12.05.2020 » autorka: ann-ihilation » komentářů: 2(1) » tipů: 12 |
|
O stání modelem sochařům
» 29.05.2020 » autor: M.A.Rek » komentářů: 7(6) » tipů: 12 |
|
..ale to nevadí,umyji se deštěm..
» 19.06.2020 » autorka: Květka Š. » komentářů: 6(6) » tipů: 12 |
|
galionová figura červeného lva
» 06.07.2020 » autor: Kajuta » komentářů: 11(6) » tipů: 12 |
|
jsem vyschlá popraskaná zem, co trefila ji po čase kapka....
» 17.07.2020 » autor: libour » komentářů: 8(6) » tipů: 12 |
|
...
» 08.11.2020 » autor: enigman » komentářů: 5(5) » tipů: 12 |
|
O propojení
» 19.11.2020 » autor: M.A.Rek » komentářů: 7(4) » tipů: 12 |


