|
Postupné zvyšování moci..
» 03.12.2007 » autor: Siorak |
|
Někdy musí člověk být sám, aby se našel.
» 02.12.2007 » autorka: spare |
|
Hra se slovíčky...jen ?
» 02.12.2007 » autorka: spare |
|
..několik slov na závěr srazu, po chvíli samoty.
» 02.12.2007 » autor: gabkin |
|
Omlouvám se všem za svůj výlev, ale díky Literární terapii nedošlo ke ztrátám na životech. Slibuji, že si koupím boxovací pytel, a budu se realizovat tam.
» 01.12.2007 » autorka: spare |
|
.. že jsem se víc neučil ..
» 01.12.2007 » autor: Siorak |
|
Přemysl Otakar II králem
» 01.12.2007 » autor: Siorak |
|
.... ....
» 30.11.2007 » autor: HarryHH |
|
.....
» 30.11.2007 » autorka: Jezabel |
|
Re na novou desku J.Buriana,a pro tu,která to pochopí:-)
» 30.11.2007 » autorka: spare |
|
» 30.11.2007 » autorka: Levandule |
|
***
» 30.11.2007 » autorka: isisleo |
|
.... že prach jsi, ... a v prach se obrátíš ....
» 29.11.2007 » autor: HarryHH |
|
..už mám jen ty modlitby k tobě...jsi to ty kdo mě ochraňuje? Včera jsem začala předvánočně vylízet skříně a různé papíry a tuhle básničku jsem našla je strašně strašně dávno napsaná.
» 29.11.2007 » autorka: Jezabel |
|
Tohle je už starší věc, napadlo mě to při jízdě v tramvaji s jedním mladým klukem, co si zrovna píchnul...
» 29.11.2007 » autorka: spare |
|
S dovolením pokračuji.
» 29.11.2007 » autor: Siorak |


