Líbilo se
1
05.05.2020 - 18:07M.A.Rek:
Tara: Ringo: Gándhí: Se sotůrkem připraven, v gumácích na hřébky jdu, baba má se durdí: v holinách já nepůjdu. Než do lesa jíti sám, pozval jsem i Leoše, na houby prý půjde rád, hned nazul si galoše. Však nedošli jsme daleko, zastavil nás velký puch, z Leoše spadly galoše, a v lese otrávil vzduch. |
1
05.05.2020 - 17:13Kapka:
Nesnaž se nám povědět že těch dívek je jen pět ostatní to třeba mrzí že k nim nejsi taky drzý :-) |
1
05.05.2020 - 17:05Tara:
Gándhí: tys tomu dal korunu, Gándhí:-), galoše - ano i tak se říká gumové obuvi... díky! |
1
05.05.2020 - 17:01 |
1
05.05.2020 - 13:52M.A.Rek:
Ringo: Emma Wallace: Krk starého slinty trochu přiškrť, to prý se mu zvedne, erekce je dobrá, starý brachu, asi poslední, již škrcen rudne. |
1
05.05.2020 - 09:51Hazentla:
viz Tara... |
1
05.05.2020 - 09:32M.A.Rek:
Taky po očku... jeden z růže trn Tary punčocha pouští oko za okem Správná osvěta, v Praze mnozí ani neví co gumáky jsou. A já se pak divím, jak je to možné, neznat tak bězné slovo, ve kterém jsem si jako děcko tolik užil. |
1
05.05.2020 - 09:23Ringo:
Ten skřipec souží příliš ho natahuje kata útlaky On po nich touží ač trochu hanba mu je míchá burčáky K čichu jim slouží pár děr pach natahuje jo, psí čumáky |
2
05.05.2020 - 07:19Kapka:
vnučka-louže-ráj děti vodu rády maj i bez holínek děti i ptáci jak radují se v dešti jsme na ně krátcí :-) |
1
04.05.2020 - 23:35Emma Wallace:
Ringo: Krk starého slinty mnu, a pak do něj kousnu, reakce je poskrovnu, když se dolů kouknu! ;-)) |
1
04.05.2020 - 23:18Ringo:
Krk starého slinty mni, aspoň něco, herdek, chci, pasé je akt intimní, k němu nemám erekci. ;-) |
1
04.05.2020 - 22:58Ringo:
Tos už přehnal, milý kloučku, tady došlo k pohnojení, v sadismu ti rovno není - dělat z Ivy kostní moučku! Dávný přešlap u Romany, odborářky za totáče, dodnes toto zlato pláče, že ukradla v ÚRO many. |
1
04.05.2020 - 22:52Emma Wallace:
Kapka: Zpátky se mi vážně nechce, jen je smutno po dědovi. Tahleta rakouská lekce, ta je, to ti teda povím ;-) Odjet nepůjde mi lehce, snad si děda doma hoví. Budu myslet na Alexe, mobilem mu všechno povím... Díky ;-) |
1
04.05.2020 - 22:46Emma Wallace:
M.A.Rek: "Už netanči, já bych tak jebal"! tak to mne tedy pobavilo. No tak pojď a ke mne se převal- jen aby se to postavilo ;-)) !!! Moc jsem se bavila, díky ;-) |
1
04.05.2020 - 22:43 |
2
04.05.2020 - 15:30Demonka99:
Děkuju za ST i za přivítání na stránkách. A opravdu se nebojím, ale tak na tom nic nestojí ani nepadá... :D |
1
04.05.2020 - 14:19Kapka:
Pobavily mě tvé hrátky. Uvízlost ti svědčí snad možná se ti nechce zpátky on je zřemě tomu rád :-) |
1
04.05.2020 - 13:51M.A.Rek:
Jsi dobrá... ňadra pevná jako pyramida ta pěkná Emma snad mi dá zatanči, vždyť přece je bál už netanči, já bych tak jebal už vidím v podřepu klína jak směje se na mne tvá puklina snad oceníš, že jsem si troufal, můj ozkoušet svou škvírou fal rozhoupu ponenáhlu boky oceníš ten zásun hluboký |
1
04.05.2020 - 09:55 |
1
04.05.2020 - 09:49Kapka:
Emma Wallace: Už jsem tě tu hledala, kdepak ses nám toulala? Já se taky občas ztrácím, pak se zase ráda vracím, za návštěvu ti děkuju a zdravíčko vinšuju! :-) |



05.05.2020 - 18:07