matousekKkrejca» registrace: 11.06.2013 » 69, muž, Plzeňsko
» vzkaz
» děl: 273 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.06.2013 - 19:48
|
20.06.2013 - 18:47
radek oslov: st
|
20.06.2013 - 18:18
Kajuta: Ovidius po česku. :)
|
20.06.2013 - 17:41
labuť: A takové lásky v nás zůstávají navždy.
|
20.06.2013 - 17:20
Zasr. romantik: Tak do toho! :o)) Básnička je dobrý začátek, ale budeš muset přitvrdit ... Ženský jsou náročný ...
|
20.06.2013 - 17:09
matousekKkrejca: básněnka: Květka Š.: s tou rtěnkou to je krásné a sloužit jen přiměřeně? To je sice hezké, ale říkej to někomu, kdo najde někoho, kterého léta hledal. Oběma vám děkuju.
|
20.06.2013 - 14:56
básněnka: sloužit jen přiměřeně... to sluší jak muži, tak i ženě...:-)
a najít tu lásku... bych ti moc přála:-) |
20.06.2013 - 14:29
Květka Š.: Určitě jsi někdy tím
čím v básni chtěl jsi být a třeba taky rtěnkou a rty ji políbit.... A vším bys byl rád má to však podmínku..."milovat" --ST-- |
20.06.2013 - 10:49
matousekKkrejca: Kapka: Opravdu bych chtěl udělat některou šťastnou.
|
20.06.2013 - 10:01
Kapka: Šťastná ta, které vším chceš (tak hezky!) být... ST
|
20.06.2013 - 09:15
vavaoko: Moc pěkné. ST
|
19.06.2013 - 21:48
Kajuta: R.E.L.A.X. st..
|
19.06.2013 - 19:31
Psavec: Dobře se mi četla, ST.
|
19.06.2013 - 19:30
Psavec: Bezvadná, ST.
|
19.06.2013 - 18:17
krizekkk: ST :)
|
19.06.2013 - 16:49
Květka Š.: ..a bude vám dobře..
pěkné počteníčko,Maty,máš ST)) |
19.06.2013 - 14:30
CULIKATA: A co se bude dít potom??))))
|
19.06.2013 - 14:27
J.F.Julián: ano
|
19.06.2013 - 10:15
isisleo: :-))..alespoň občas..;-))
|
19.06.2013 - 10:03
vavaoko: A mě se to líbí. Máš ST
|


