matousekKkrejca» registrace: 11.06.2013 » 69, muž, Plzeňsko
» vzkaz
» děl: 273 |
Komentáře k dílům uživatele :
25.06.2013 - 10:36
Kajuta: Milé.
|
25.06.2013 - 09:56
myšlenka pouhá: ... to bych se nahledala :) tobě ST
|
24.06.2013 - 22:53
Mirka Hedbávná: nejkrásnější probuzení
|
24.06.2013 - 22:13
vavaoko: Hezký dárek. ST
|
24.06.2013 - 21:24
labuť: A to je krása pro něžná ženská srdce... :-)
|
24.06.2013 - 21:05
severanka: ...to ji potěší!:-)
|
24.06.2013 - 20:59
|
24.06.2013 - 20:13
matousekKkrejca: zenge: Potěšils mě dneska už podruhý. díky.
|
24.06.2013 - 20:03
kvítek: závidím...:-) ST
|
24.06.2013 - 19:24
|
24.06.2013 - 19:07
|
24.06.2013 - 18:59
básněnka: to bude určitě ráda:-)
|
24.06.2013 - 11:05
severanka: ...jj,na to se nezapomíná!:-)
|
24.06.2013 - 11:00
severanka: ....to pro ta souznění a sukni květovanou!
|
24.06.2013 - 00:55
labuť: Ta doba měla své klady i zápory...
|
23.06.2013 - 20:30
labuť: Taky to tak mám...
|
23.06.2013 - 17:51
Mirka Hedbávná: ciťte se pořád světově
|
23.06.2013 - 17:32
Mirka Hedbávná: a já Ti přeji Tvé srdce:-)
|
23.06.2013 - 12:13
Květka Š.: tak to je krása
jak ta sukně květovaná a pana Havla si ani já nikdy nepřestanu vážit.... ST)) |
23.06.2013 - 09:09
vavaoko: Jo. Dost toho pamatujeme. To se každému nepoštěstí. Máš recht a ST
|


