Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
09.03.2012 - 13:59
Rezkaaa: Congratulation! :) ST
|
09.03.2012 - 13:31
Naia: Toz to preji co nejvic radosti a malo tezkych chvil.
|
09.03.2012 - 13:02
mutil: přišla radost do postýlky
za nový život velké díky taky velká gratulace k té radosti velká práce Hlavně že se dílo podařilo, teď už štěstí by jen bylo. |
09.03.2012 - 12:52
ttragelaf: napřed po čtyřech, pak po dvou
až nakonec po třech chodí, stařec umírá a dítě se zas rodí naděje přichází a čas plyne den po dni |
09.03.2012 - 12:48
Květka Š.: Moc jim přeji ty nejkrásnější dny...
ať se jim daří. |
09.03.2012 - 12:20
Kapka: Šťastný život ve zdraví přeju k té radostné novině.
|
09.03.2012 - 11:44
Tomáš: Dejž Bůh zdraví tomu domu...:-) ST
|
09.03.2012 - 11:00
Liška76: Kajuta: děkuji..mám pocit zatmění měsíce?
|
09.03.2012 - 10:24
churry: Pán Bůh požehnej!
|
09.03.2012 - 10:23
Kajuta: Můj favorit je Eclipse, líbilo se mi i jak ku svému jménu přišel. :)
|
09.03.2012 - 09:26
donne: Přijmi i gratulaci ode mne.
|
09.03.2012 - 08:43
Liška76: kavec: Vždyť ty víš...mávni kouzelnou perutí
zvedne větru silný vír pak na svět zakřič z plných plic že nechcem vše však víc než nic.Jirko děkuju:)) |
09.03.2012 - 08:42
kavec: Také se připojuji a doufám , že v malém bude něco z maminky ... myslím tím básnické střevo ...
Moc pěkná gratulace . Jirka |
09.03.2012 - 08:40
kavec: Moc pravdivá básenka a svět změnit ... tak to nevím jak ? ... Jirka
|
09.03.2012 - 08:31
E.T.Jane: jůůůů, to jsem nevěděla!
O to krásnější je další ráno.. že někde přibylo miminko.. Už není v bříšku a samo :) Má krásná čísla v datu narození, to bude jistě něčím vyjímečná osobnost :-)) |
09.03.2012 - 08:08
Dota Slunská: Liško, předej mé gratulace s přáním pevného zdraví a samých radostí celé Pétině rodině. Ať se jim daří! :)
|
09.03.2012 - 08:06
divoženka1: At mu osud nadělí zdraví,lásku,naději
|
08.03.2012 - 18:09
Liška76: umělec2: hustej hihi díky:))
|
08.03.2012 - 18:05
Liška76: umělec2: Děkuji:)
|
08.03.2012 - 18:05
umělec2: Bič a cval a ty val klusej a zem dusej. Sem tak hustej nebo jen hnusnej?!
|


