Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.03.2012 - 15:39
TetaKazi: Takových skvělých zpráv není nikdy dost - přeji zdraví, štěstí a všechno krásné všem zúčastněným..
;-)) |
10.03.2012 - 15:14
s.e.n: Zdařilo se vaše dílo- přeji, aby se dobře žilo
a to dítko nezlobilo, jen drobet,to může, ať z vás nejsou líné kůže. |
10.03.2012 - 15:09
s.e.n: Hezká, milá, jarní hříčka.
|
10.03.2012 - 15:07
s.e.n: Dovedeš hezky naladit - veršem.
|
10.03.2012 - 11:37
churry: Výborně!
|
10.03.2012 - 11:33
carodejka: Posílám jí i děťátku pozdravení a přeji mnoho radosti, zdraví a lásky, není nic krásnějšího než narození miminka, zvládla to a to je moc prima.))
|
10.03.2012 - 11:29
churry: Vtipný***
|
10.03.2012 - 09:06
vavaoko: Gratuluji
|
10.03.2012 - 08:55
Liška76: Verena: ano:))Díky!
|
09.03.2012 - 21:38
Bíša: Vivat mamince i děťátku***
|
09.03.2012 - 21:12
Verena: hmmmmmmmmmmm.....a tím chtěl básník říci, že vítá jaro...po svém ,-)
|
09.03.2012 - 21:09
Verena: Moc gratulací mamince, jak to zvládla a miminku, at se mu na tomto světě líbí :*
|
09.03.2012 - 19:16
Paulmatthiole: Nechť se funkce života potácí na co možná nejvyšších maximech v oblasti všeho pozitivního, s co možná nejnižším výskytem v minimech v podobě čehokoliv nepozitivního :-)
|
09.03.2012 - 19:03
Bomejka: Posílám gratulaci:-)
|
09.03.2012 - 16:51
|
09.03.2012 - 16:41
Psavec: Posílám velkou gratulaci a přání všeho Nej.
|
09.03.2012 - 16:13
Elisha: vše nej, nej, zdravíčko a šťastný domov..
|
09.03.2012 - 15:19
Lucajda89: Také připujuji i svojí gratulaci, vše nej a hodně zdravíčka :)
|
09.03.2012 - 14:17
Offline.Uzivatel: Jééé :-) Daniel, tak se měl jmenovat můj syn... (ovšem jen do doby, než jsem dostal rozum :-)) ST
|
09.03.2012 - 14:13
labuť: To je krásný
když přijde na svět človíček je to obrovský mámin mazlíček Připojuji se ke gratulacím! |


