Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
06.04.2012 - 16:27
Liška76: WAYWARD: na muže s velkým M
jež promiloval se mnou sen hihihi:))Díky pane veličenstvo:))
06.04.2012 - 16:22
WAYWARD: ...na co? Na sena? STatečná :)
06.04.2012 - 16:20
Liška76: Kapka: zenge: Veliké děkuji trpělivá liška posílá:))
06.04.2012 - 16:17
Kapka: moc hezké... ST
06.04.2012 - 15:43
zenge: ST za ty trávy luční
sny touhy plné
a za trpělivoST
06.04.2012 - 15:17
Liška76: Pevya: jojo mrňousci naši:)))Jsem ráda vždy když se stavíš:)))
06.04.2012 - 15:14
Pevya: Mile něžné veršíky :-)
06.04.2012 - 15:12
Liška76: severanka: churry: holky asi zklamu:(
byl to jen sen
o muži s velkým (M)
ochranitelské srdce měl
a s kluka duší navíc tělo
co řádně sluší:)))Děkuju za zastávku:)))A super komenty!
06.04.2012 - 15:10
Liška76: panK.: Díky:)
06.04.2012 - 15:04
churry: Naprostý souhlas se severankou "o)
06.04.2012 - 14:44
severanka: Žádný jaro!
...když se smráká,
liška myslí na lišáka...!

Pěkné!
06.04.2012 - 14:36
panK.: fajn*
06.04.2012 - 10:51
Liška76: mikela: :))Děkuji!
06.04.2012 - 10:49
mikela: :-)....ST
06.04.2012 - 08:19
Liška76: Kajuta: Díky:))
06.04.2012 - 08:18
Liška76: panK.: to je mi moc líto..snad bude líp..Děkuji za návštěvu!
05.04.2012 - 23:35
Kajuta: Ač ve smutné sekci, mile pohádková je ta říkanka..
05.04.2012 - 19:41
panK.: Krásná. Vzpomněl jsem si na svého synka a je mi po něm smutno.
05.04.2012 - 18:41
Liška76: Petra: umíš velmi potěšit:))Děkuju!
05.04.2012 - 18:40
Petra: Velice působivé, a řekla bych, že se zkušeností napsané dílko. ST
1 ... 65|66|67|68|69|70|71|72|73 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku