Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
06.04.2012 - 20:14
Liška76: Květka Š.: Děkuju moooc:))
06.04.2012 - 20:13
Liška76: jc senior: jejda jsi mne probral!Jdu ho rafnout hihihi:))Děkuji!
06.04.2012 - 19:39
Květka Š.: sny jsou ...fajn...ST)
06.04.2012 - 18:37
jc senior: pozor! nocí za tvým plotem
stín plíživým se blíží krokem
dotyky nech něžně stranou
to pytlák jde na čekanou
:o)
06.04.2012 - 17:38
Liška76: Špáďa: tobě ST za koment:))hihihi děkuju:))
06.04.2012 - 17:38
Liška76: Offline.Uzivatel: správně hihihi:))Díky:)
06.04.2012 - 17:37
Liška76: básněnka: Zdeněk Farkaš: Děkuji že čtete:))!
06.04.2012 - 17:37
Liška76: Elisha: něco na tom bude:))Děkuju!
06.04.2012 - 17:36
Liška76: Bíša: anooo a strašně příjemné:))Děkuji!
06.04.2012 - 17:31
Bíša: Tvé sny psané
jsou rozverné***
06.04.2012 - 17:21
Elisha: živé sny možná dávají náboj dnům, snad je to i forma meditace, jsou Součástí živoTa - skvělá
06.04.2012 - 17:17
jitka.svobodova: Pohladila na duši a svátečně naladila.***
06.04.2012 - 17:10
básněnka: ST tip jsem dala a tu lásku tobě hodně přála...
06.04.2012 - 16:48
06.04.2012 - 16:42
Offline.Uzivatel: Cítím až sem, jak spokojeně předeš ;-) ST
06.04.2012 - 16:41
Špáďa: Nedávej svůj zadeček
tenhle víkend do deček
nýbrž nech ho sešlehat...
Pomlázku ti na to sešle
z mladých proutků Pat a Mat.
06.04.2012 - 16:37
Liška76: Lota: whauu plní, plní, plní hurááá:))Velké díky:)))!
06.04.2012 - 16:31
Lota: ...
ač sice nevím moc o mužích s velkým M :-)
že sny se plní, vím jistojistě :-)
a kdo si počká, ten se dočká, se přeci říká :-)
06.04.2012 - 16:30
Liška76: Psavec: Děkuju:))!
06.04.2012 - 16:28
Psavec: Hezká básnička, hlavně, že čekáš bez obav, ST.
1 ... 64|65|66|67|68|69|70|71|72 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku