René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře k dílům uživatele :
21.04.2026 - 21:29
|
21.04.2026 - 18:17
M.A.Rek: Pěkné a povědomé. Joj, to znám, ty chvíle...
Ty chvíle mezi večerem a ránem, ač spánek tolik, tolik chybí, pro verše, poezii bývají darem, když v akordech nočního bdění rezonují vlastní chyby... |
21.04.2026 - 17:34
Lilith: Pěkný!
|
21.04.2026 - 16:43
Radegast: Ano.
|
21.04.2026 - 16:41
Radegast: Je skvěle napsaná.
|
21.04.2026 - 12:54
|
21.04.2026 - 12:24
M.A.Rek: Zamyšlózní a inspirózní...
Ve vykřičené čtvrti každý s každou, ba, i s tou, každá s každým, ba, i mačetou, vztahy půlí, ba, i čtvrtí, ba, i na osminy porcujou. Měsíc, s tváří bílou, bledne nad tou bídou, měsíc ani neuplyne, ztrácí se, v temnu hyne… |
17.04.2026 - 07:53
valerie: A díky za to ;-)
|
11.04.2026 - 16:09
René Vulkán: valerie:
Jsem přesvědčen, že alkoholizmus je vyléčitelný. Jako každá jiná nemoc má příznaky. Když ty odejdou, nemoc není. Jen musí ten dotyčný myslet na to, že má nabouranou imunitu a snažit se, aby se nemoc nevrátila. dík za komentář |
11.04.2026 - 08:41
valerie: Prý alkoholismus je nevyléčitelná nemoc, ale můj děda byl vyléčený a to opravdu! No spíš jsem si vzpomněla na jiné příběhy, nikdo, vůbec nikdo, ani rodina to netušili, jeden měl pracovní úraz, jinou odvezla RZS až když jí selhávaly orgány a ten poslední, tomu vlak ujel nohy, ty rodiny znám a všichni se shodli na tom kam všude se dá alkohol skrýt, žasli a nevěřili...sorry za rozepsání, báseň mě moc zaujala, nejen proto že pracuju na psychiatrii. Ty příběhy ale nejsou z praxe, to jsou lidé z mého okolí.
|
09.04.2026 - 17:25
Radegast: ST!
|
07.04.2026 - 14:24
|
07.04.2026 - 08:03
|
06.04.2026 - 18:18
|
06.04.2026 - 16:40
Zeanddrich E.: Jo, hezká :)
|
05.04.2026 - 20:40
|
29.03.2026 - 20:04
|
29.03.2026 - 09:45
valerie: Opravdová obrazotvorná nádhera! Čtu ji dokola
|
26.03.2026 - 07:36
|
25.03.2026 - 23:55
valerie: Březen za kamna vlezem
|


