René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9423 / 13212
Komentáře k dílům uživatele :
21.04.2026 - 21:29
René Vulkán: M.A.Rek:

výborný!
21.04.2026 - 18:17
M.A.Rek: Pěkné a povědomé. Joj, to znám, ty chvíle...

Ty chvíle mezi večerem a ránem,
ač spánek tolik, tolik chybí,
pro verše, poezii bývají darem,
když v akordech nočního bdění
rezonují vlastní chyby...
21.04.2026 - 17:34
Lilith: Pěkný!
21.04.2026 - 16:43
Radegast: Ano.
21.04.2026 - 16:41
Radegast: Je skvěle napsaná.
21.04.2026 - 12:54
René Vulkán: M.A.Rek:

tý brďo

to zveřejni
21.04.2026 - 12:24
M.A.Rek: Zamyšlózní a inspirózní...

Ve vykřičené čtvrti
každý s každou,
ba, i s tou,
každá s každým,
ba, i mačetou,
vztahy půlí,
ba, i čtvrtí,
ba, i na osminy
porcujou.

Měsíc,
s tváří bílou,
bledne
nad tou bídou,
měsíc
ani neuplyne,
ztrácí se,
v temnu hyne…
17.04.2026 - 07:53
valerie: A díky za to ;-)
11.04.2026 - 16:09
René Vulkán: valerie:

Jsem přesvědčen, že alkoholizmus je vyléčitelný.
Jako každá jiná nemoc má příznaky. Když ty odejdou, nemoc není.
Jen musí ten dotyčný myslet na to, že má nabouranou imunitu a snažit se, aby se nemoc nevrátila.

dík za komentář
11.04.2026 - 08:41
valerie: Prý alkoholismus je nevyléčitelná nemoc, ale můj děda byl vyléčený a to opravdu! No spíš jsem si vzpomněla na jiné příběhy, nikdo, vůbec nikdo, ani rodina to netušili, jeden měl pracovní úraz, jinou odvezla RZS až když jí selhávaly orgány a ten poslední, tomu vlak ujel nohy, ty rodiny znám a všichni se shodli na tom kam všude se dá alkohol skrýt, žasli a nevěřili...sorry za rozepsání, báseň mě moc zaujala, nejen proto že pracuju na psychiatrii. Ty příběhy ale nejsou z praxe, to jsou lidé z mého okolí.
09.04.2026 - 17:25
07.04.2026 - 14:24
René Vulkán: katpok:

díky, to se tu málo vidí, že si někdo dá práci komentovat a dokonce básničkově
07.04.2026 - 08:03
katpok: vzpomínka je milá
každý máme svou
já byla tvoje víla
tys' zanechal mě bezdechou
06.04.2026 - 18:18
René Vulkán: Zeanddrich E.:

díky
06.04.2026 - 16:40
Zeanddrich E.: Jo, hezká :)
05.04.2026 - 20:40
M.A.Rek: Ráno, v poledne,
i večer po setmění,
jaro procitá.
29.03.2026 - 20:04
René Vulkán: valerie:

děkuju, to mě těší
29.03.2026 - 09:45
valerie: Opravdová obrazotvorná nádhera! Čtu ji dokola
26.03.2026 - 07:36
René Vulkán: valerie:

duben ještě tam budem

květen mrznu jak kretén
25.03.2026 - 23:55
valerie: Březen za kamna vlezem
1|2|3|4|5|6|7|8|9 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku