René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře k dílům uživatele :
17.02.2026 - 16:01
|
17.02.2026 - 16:00
|
17.02.2026 - 15:13
Dota Slunská: Nutíš člověka myslet jinak. Je to příjemné.
|
17.02.2026 - 15:12
Dota Slunská: To je temperament!
|
17.02.2026 - 15:11
Dota Slunská: Ta první obzvlášť...
|
17.02.2026 - 15:11
Dota Slunská: Ten závěr...
|
17.02.2026 - 15:10
Dota Slunská: To je ten druh poezie, co umí přibrzdit čas.
|
17.02.2026 - 11:05
Lilith: :-)
|
16.02.2026 - 23:40
René Vulkán: Lilith:
A moje je spočinout v rodinném hrobě na hřbitově v Brně - Řečkovicích. Pěkný výhled na zalesněné kopce kolem Brna. |
16.02.2026 - 22:10
Lilith: Moc zaujalo...
Proto mý přání dycky bylo, ať mě z urny vysypou v lese mezi bedly na Hluboký na skály nad Vltavou... ;-) |
13.02.2026 - 11:30
|
11.02.2026 - 17:49
|
11.02.2026 - 17:45
divoženka1: Mně se zase líbí jak v černém dni skáčou barevní ptáci. :-)
|
11.02.2026 - 15:39
Iggy Punk: Nejsem na haiku nějaký expert, ale připadá mi to zdařilé, hlavně s tou myší. :-)
|
11.02.2026 - 12:16
Gándhí: v pavilonu 13
zmítajiící lidskost škrtí silný řemen na posteli a ti co by tam měli doopravdy ležet nám tady velí |
09.02.2026 - 10:33
zenge: Války jsou zrcadlem nepoučitelnosti
- nás lidí:-( |
07.02.2026 - 10:27
Dota Slunská: Závan naturalismu...i to poezie umí.
|
05.02.2026 - 09:33
M.A.Rek: už rok je zdecimován
s rokem i my jsme trochu je jistě trocha pravdy na tom šprochu i jindy ráno vstát trvá dobu a dnes – nějak to nejde z toho hrobu |
04.02.2026 - 16:50
Radegast: Fakt.
|
04.02.2026 - 16:47
Radegast: Nejdéle trvá cesta domů.
|


