René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře k dílům uživatele :
04.06.2026 - 14:32
Dota Slunská: Ve tmě o samotě se velmi dobře přemýšlí...
|
04.06.2026 - 14:31
Dota Slunská: To byl den...fú.
|
04.06.2026 - 14:31
Dota Slunská: Duše plápolá i fajruje...a saze? Jsou v pořádku. Aspoň může psát příběhy, když není po ruce inkoust nebo hlas.
|
04.06.2026 - 14:28
Dota Slunská: Nemrazit a nedrtit.
|
04.06.2026 - 14:27
Dota Slunská: Ó, tak je bělostná a křehká...a tuze pěkná.
|
04.06.2026 - 10:42
divoženka1: Jemnost a něha
|
04.06.2026 - 09:34
valerie: Moc hezká jemná básnička s atmosférou
|
03.06.2026 - 22:10
Besinka: Pěkné
|
03.06.2026 - 19:04
|
03.06.2026 - 13:08
M.A.Rek: Svou lásku tolik zahřát by chtěl
obejmutím teď mráz však proniká do obou těl to bude tím že z lásky zůstal jen stín všech jeho i jejích vin že mrazem nepochopení zamrzá i vše, co už není že neroztaje ani úsměv její a nikdy víc už nebude tepleji Teď někdo cvrnknul do těch těl a akord soužení kamsi odletěl... |
02.06.2026 - 23:26
|
02.06.2026 - 14:56
divoženka1: Vydechla jsem že je krásná ta báseň a její myšlenka
|
31.05.2026 - 15:18
|
30.05.2026 - 16:30
Vaska49: Krásně pár slovy vyjádřená myšlenka - obraz. Líbí se mi.
|
28.05.2026 - 11:20
|
28.05.2026 - 03:03
Špáďa: M.A.Rek:
Napsal jste to, M.A.Rku, tak trochu i za mě. Můj šuplík je spíše ale jako mezisklad vyhořelého paliva. |
26.05.2026 - 19:32
|
25.05.2026 - 15:54
M.A.Rek: V šuplíku je básním blaze,
odpočívají zde ve své kráse, jako dívky nahé, kde jí nikdo neuvidí, protože se, jak ten básnít, trochu stydí, u některých je to škoda převeliká, a u jiných je škoda, když se svlíká. Jak je rozeznat, když nevidíme na ně, když v šuplíku se líně válí na dně? Je jen jedna možnost – odhalit se jen, tak, holky jedna báseň, z šuplíku ven! |
24.05.2026 - 23:54
|
24.05.2026 - 22:06
Psavec: Přesně tak.
|


