René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře k dílům uživatele :
23.05.2026 - 21:03
Iggy Punk: Alias muž ve finančně zajímavém věku... ;-)
|
23.05.2026 - 09:17
M.A.Rek: Mnohé verše smůlu mají tu,
že básníkovi se záměr zvrt. Čím budou po z kloaky exportu? V lepším případě jenom prd. |
20.05.2026 - 22:14
M.A.Rek: Pyly byliny
nos tone v kapesníku oči mám pro pláč Horký letní den na hrázi boty zouvám všichni odchází Tak pěkně voní v nosíku nad strništěm balíček trávy Zahřeje v duši že je to jen a jen sníh ten první padlý |
20.05.2026 - 12:06
Besinka: Pěkné verše pro ní.
|
18.05.2026 - 06:49
Lilith: Tož tobě na zdraví! ;-)
|
11.05.2026 - 11:42
|
11.05.2026 - 00:04
Gándhí: Jára Cimrman po návratu ze slevové akce "Řecké dny" nechtěně roztříštil obsah nákupní tašky. Směs tekutin a střepů přes jemné síto přecedil, čímž vznikl recinový olej.
|
09.05.2026 - 10:26
Besinka: Bez babičky, také je měla ráda, děkuji.
Toto hodně zasáhlo. |
08.05.2026 - 10:25
Lilith: :-)
|
08.05.2026 - 08:12
|
08.05.2026 - 07:43
valerie: podařilo se udržet styl a neošidit obsah, fajn
|
06.05.2026 - 13:10
|
06.05.2026 - 09:21
divoženka1: Jednoduché a hluboce pravdivé
|
25.04.2026 - 20:36
Marťas9: Znám to, taky píši převážně v noci, když nemůžu spát...
|
25.04.2026 - 12:03
Besinka: Pěkný text.
|
24.04.2026 - 13:40
|
24.04.2026 - 01:47
divoženka1: Je hezké potkat za soumraku Zoubkovu sochu a je hezké číst tuto báseň
|
22.04.2026 - 16:18
Radegast: Hmota má duši.
|
22.04.2026 - 15:49
|
22.04.2026 - 09:19
Lilith: Moc pěkný.
|


