René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9423 / 13212
Komentáře k dílům uživatele :
23.05.2026 - 21:03
Iggy Punk: Alias muž ve finančně zajímavém věku... ;-)
23.05.2026 - 09:17
M.A.Rek: Mnohé verše smůlu mají tu,
že básníkovi se záměr zvrt.
Čím budou po z kloaky exportu?
V lepším případě jenom prd.
20.05.2026 - 22:14
M.A.Rek: Pyly byliny
nos tone v kapesníku
oči mám pro pláč

Horký letní den
na hrázi boty zouvám
všichni odchází

Tak pěkně voní
v nosíku nad strništěm
balíček trávy

Zahřeje v duši
že je to jen a jen sníh
ten první padlý
20.05.2026 - 12:06
Besinka: Pěkné verše pro ní.
18.05.2026 - 06:49
Lilith: Tož tobě na zdraví! ;-)
11.05.2026 - 11:42
René Vulkán: Gándhí:

jo!
11.05.2026 - 00:04
Gándhí: Jára Cimrman po návratu ze slevové akce "Řecké dny" nechtěně roztříštil obsah nákupní tašky. Směs tekutin a střepů přes jemné síto přecedil, čímž vznikl recinový olej.
09.05.2026 - 10:26
Besinka: Bez babičky, také je měla ráda, děkuji.
Toto hodně zasáhlo.
08.05.2026 - 10:25
Lilith: :-)
08.05.2026 - 08:12
René Vulkán: valerie:

tak to mě těší

díky
08.05.2026 - 07:43
valerie: podařilo se udržet styl a neošidit obsah, fajn
06.05.2026 - 13:10
René Vulkán: divoženka1:

mám radost, že zaujala
06.05.2026 - 09:21
divoženka1: Jednoduché a hluboce pravdivé
25.04.2026 - 20:36
Marťas9: Znám to, taky píši převážně v noci, když nemůžu spát...
25.04.2026 - 12:03
Besinka: Pěkný text.
24.04.2026 - 13:40
René Vulkán: Radegast: divoženka1:

jééé
dík
24.04.2026 - 01:47
divoženka1: Je hezké potkat za soumraku Zoubkovu sochu a je hezké číst tuto báseň
22.04.2026 - 16:18
Radegast: Hmota má duši.
22.04.2026 - 15:49
René Vulkán: Lilith:

dík
22.04.2026 - 09:19
Lilith: Moc pěkný.
1|2|3|4|5|6|7|8|9 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku