René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
31.01.2019 - 16:38
Špáďa: poetika s vtipem skloubená
|
31.01.2019 - 10:32
vavaoko: ST
|
31.01.2019 - 07:40
Hazentla: :-) Já myslím, že haiku se vlastně v češtině nedá psát bez toho aniž by to byla jenom "napodobenina"
Ale spešl palec nahoru, za odvahu publikovat cokoli na Písmáku. |
31.01.2019 - 00:01
René Vulkán: Verena: vereno, bezva a dík
|
30.01.2019 - 21:44
|
30.01.2019 - 17:07
byron: "v kamnech to praská"...jak aktuální a slastné v tento promrzlý čas:-).
Líbí se mi haiku tvé...proto eSTé. |
30.01.2019 - 10:55
|
30.01.2019 - 10:11
vavaoko: ST
|
30.01.2019 - 09:49
Ringo: Tresen, tresu s ní
spacci na ní rádejí zrouti, odlette! Neláká ho rov vytekla druhá míza ve stárí láska |
30.01.2019 - 09:46
Kapka: ST
|
26.01.2019 - 22:04
Kajuta: Vydrkotané ST
|
26.01.2019 - 20:17
Emma Wallace: PovedenoST ;-)
|
26.01.2019 - 19:49
Psavec: Hezká, ST.
|
26.01.2019 - 09:49
|
25.01.2019 - 23:22
Jay Madison: ST
|
25.01.2019 - 23:11
byron: Mám rád zimu u nás na Vysočině. Je poetická i zvučná.
Skrz ploty si nabírám nahotu, když prsty mne studí pokorou...prokřehlou nesmělost tiší mi královna bílá svou němotou... ST |
25.01.2019 - 22:33
Emma Wallace: pěkné
|
25.01.2019 - 22:26
Jay Madison: pěkně napsané :)
|
25.01.2019 - 20:22
Ringo: Snad tě u Zimy trošku zahřeje, že jsem po přečtení neměl ani na okamžik nutkání, napsat ti chladný až kritický komentář.
|
25.01.2019 - 14:59
M.A.Rek: Zimomřivé ST.
|


