René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9423 / 13212
Komentáře k dílům uživatele :
11.12.2011 - 16:15
René Vulkán: Tessa: v první verzi jsem tam měl:
ty mi budeš vozatajem
...a směřoval jsem to směrem na ... budem jezdit, dokud neroztajem
ale pak jsem to přepsal na pasažéra, aby tam nebyla role mé ženy jako řidiče a tím pádem má jako podpantofelní :-)
11.12.2011 - 15:58
Bastet: Ty mi budeš Velkým vozem
já pak jeho vozataj
Pro lásku je člověk zrozen
i bez nebe najde ráj :-)
11.12.2011 - 15:14
Bambulka: ... vždy tak ráda čtu, když muž miluje ženu ...
... a dá se jí v životě i v básních ...

Moc hezká, Rado ;-)
11.12.2011 - 14:18
Dota Slunská: Tuhle si s dovolením připnu do záložek.
11.12.2011 - 14:10
radek oslov: taková báseň se může číst celý rok.
11.12.2011 - 09:34
zenge: půjdeme jako postaru......

pane Vulkán je to vinikající :)
10.12.2011 - 22:56
zvířenka: Princezna Smutněnka: Ty jsi mi ale skvělá pozorovatelka! :-))
......Pane Vulkán, mně to přijde čisté,ryzí....jako ta Madona...
Krásné produchovnění,děkujeme..
10.12.2011 - 22:10
Princezna Smutněnka: Líbí se mi.. :)
Graficky, když natočím hlavu, mi připomíná kapra. Asi už mám před očima mžitky z těšení se na vánoční prostřený stůl. :)
09.12.2011 - 23:31
Mbonita: jablko dozraje teplem dlaní
na ni čeká.. on
v pravdě každodenní
09.12.2011 - 16:33
Princezna Smutněnka: mně se moc líbí to slůvko sněhopád..
09.12.2011 - 13:52
Kars: Snědli ho nezralé, za trest je vyhnali z ráje
09.12.2011 - 09:37
Jana M.: Krásné obrazy (teda obraty - vlastně obojí).
09.12.2011 - 09:33
s.e.n: První přání potěší a hřeje,
už ho nikdo nepředžene.
Já ti přeji ten rok Nový-
veselý a pohodový
09.12.2011 - 09:16
s.e.n: Maluješ slova do verše
moc hezky
k naší potěše
i když bude den studený
kresbička nám ho zpříjemní.
08.12.2011 - 18:25
Bíša: STIP*
08.12.2011 - 18:15
hloubavá: Kyselý jablka nejím! Dozrát by mohlo, prosím! Pak ho utrhnu s chutí. :-)
08.12.2011 - 09:02
staranna: jedinečná, líbí se mi
08.12.2011 - 08:59
staranna: ++ st
07.12.2011 - 22:18
Psavec: Nedozrálo, ale účel splnilo.
07.12.2011 - 20:59
jc senior: ..však báseň dozrála!
***

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku