René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře k dílům uživatele :
04.12.2011 - 22:13
|
04.12.2011 - 22:08
zvířenka: Vzácnost labutích křídel
na obloze do osidel chytá naše zraky jenž často stroze neveří už na zázraky.... ...jak sladko, jak bolno..hořko nám bylo... Poklonka,pane.. |
04.12.2011 - 22:04
hloubavá: Ano - zázraky se dějí!!!!
|
04.12.2011 - 17:08
René Vulkán: zvířenka: a slovo Brňák by se mělo číst s tvrdým ň, páč jsme tvrdí borci
|
04.12.2011 - 09:56
Bambulka: ...sněhopád havranů ...
... krásné čtení, nejen po ránu ;-) ... |
03.12.2011 - 22:53
zvířenka: Mrazem vytetovaná milá...
Nádhera :-)) jo a třeba Myzera by klidně vyjmenovanej moh´bejt,ne? je to totiž tvrďák... |
03.12.2011 - 22:34
Bíša: Až po úpravě ST!
|
03.12.2011 - 22:32
René Vulkán: Romana Šamanka LadyLoba: myslel jsem, žeje to vyjmenované slovo
|
03.12.2011 - 22:31
René Vulkán: zenge: hloubavá: není to překlep, myslel jsem si, že je to vyjmenovaný slovo :-)
|
03.12.2011 - 22:31
Bíša: !!!
|
03.12.2011 - 22:30
Bíša: René - Pour féliciter 2012***
|
03.12.2011 - 21:40
hašlerka: krásné...ST!
|
03.12.2011 - 21:35
|
03.12.2011 - 21:14
Romana Šamanka LadyLoba: hloubavá: tipuji že je to záměr ... ale počkejme co řekne autir
|
03.12.2011 - 20:55
hloubavá: To "nezmYzíš" je autorský záměr nebo překlep?
|
03.12.2011 - 20:35
Liška76: Krásná..
|
02.12.2011 - 22:33
Kars: Podzimy, vyržte do zimy
|
02.12.2011 - 20:45
Mbonita: tvá báseň voní:-)
|
02.12.2011 - 18:50
labuť: Vykreslil jsi slovy podzimní čas...
|
02.12.2011 - 18:41
Kapka: Krásně vystižené.
|


