René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9423 / 13212
Komentáře k dílům uživatele :
22.12.2011 - 05:44
Princezna Smutněnka: Nádherná..
Jen v posledním verši cítím, že bych slovo "dítěti" odrazila až na další řádek...ale to je samozřejmě věc názoru. :-)
22.12.2011 - 01:42
čubík: ...ve slabosti - ta největší síla...
22.12.2011 - 00:58
Petr Hanka: Krátká ale silná, a ještě do tvaru kříže...Jsi perfekcionalista :-)
21.12.2011 - 22:17
střelkyně1: překrásnáááá...
21.12.2011 - 22:17
Psavec: Ano, už se nám to blíží.
21.12.2011 - 21:51
Jana M.: Můžu tyhle tvé krásné veršíky použít příští rok na vánoční přání? Letos jsem použila báseň od kolegy Seiferta.
21.12.2011 - 20:32
Bíša: Je to velice milé***
21.12.2011 - 17:55
E.T.Jane: Také se celá rodina chodíme dívat na jesličky. ..Poklonit dítěti... - krásně si to napsal!
21.12.2011 - 15:39
Květka Š.: St,líbí...
21.12.2011 - 13:37
Liška76: Ač dítě nejsi klaním se..pár veršů a tolik poví:))St
21.12.2011 - 13:30
hanele m.: moc hezká..
20.12.2011 - 05:13
ttragelaf: A že na tom seně
A že na tom seně
Nechyt sepsi
To mi v hlavě léží

Dnes má lidské plémě
Dnes má lidské plémě
KLEBSI..KLEBSI
KLEBSIELU
...a vyléčí to stěží.

P.S. Multirezistentní kmen Clebsiella species
dovlečený v listopadu do Evropy z Egypta,
kam kdysi před Herodem početná rodina
Kristova prchla (bylo jich nejméně 6:
Josef, Marie,Ježíš a jeho starší dva bratři
starší sestra z prvního manželství Josefova
... sorry, že to píšu, málo se to ví)
--- a díky za koledu, Etno (nebo Vesuve?)
ttragelaf
19.12.2011 - 20:48
isisleo: :-)
19.12.2011 - 20:40
19.12.2011 - 10:53
Liška76: Krásná.Na seně se dobře plodí i rodí:)ST
18.12.2011 - 20:17
Jana M.: Krásná lidová poezie.
18.12.2011 - 10:20
Bean: v temne noci
pred hostinou
mel ji v moci..
ted..
ma jinou .o)
17.12.2011 - 20:14
Slávka: Pokora okamžiku*
Tyto básně, právě kvůli té pokoře, nedokážu tipovat. Tahle je poklad, který má už tu značku kvality sám o sobě. Tady se jen tiše mlčí a zkrátka Je*
17.12.2011 - 20:02
Slávka: Jsem si po té Tvé miniatuře začala zpívat vánoční koledy, ačkoli (vzhledem k vrcholícím přípravám na půlnoční mši) bych jich měla mít "plné zuby." A zřejmě nemám :*)).

Příjemně světlounká*
17.12.2011 - 15:37
střelkyně1: jseš mistr miniatur:)a tady ta je přímo božská!:-)
1 ... 650|651|652|653|654|655|656|657|658 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku