René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře k dílům uživatele :
12.12.2011 - 22:39
Bíša: A jíti do Svatoslavi...
|
12.12.2011 - 22:31
Bíša: Taková milostná a kosmická!
|
12.12.2011 - 22:26
Bíša: Je to tak!
|
12.12.2011 - 21:15
Mbonita: půjdeme tam ke kořenům pravdy života..
|
12.12.2011 - 20:44
staranna: víme tak málo....ST
|
12.12.2011 - 11:18
severanka: ...moc pěkné!
|
12.12.2011 - 10:00
Liška76: Krásně romantický..jako můj manžel před deseti lety:)
|
12.12.2011 - 09:22
Liška76: víme příliš málo:)
|
12.12.2011 - 08:42
Dota Slunská: Nepochybně o něm víme pramálo, proto tak často nerozumíme sami sobě. Příliš často si myslíme, že nejdůležitější je budoucnost a to je ten největší omyl.
|
12.12.2011 - 08:26
René Vulkán: labuť: V Brně
|
12.12.2011 - 08:24
labuť: Kde parkuješ.? :-)
|
12.12.2011 - 06:14
hloubavá: Krásná atmosféra!
|
12.12.2011 - 06:00
hloubavá: Romantická představa!
|
12.12.2011 - 05:54
hloubavá: Hezká miniaturka.
|
11.12.2011 - 22:59
carodejka: Moc hezký, krásně se to četlo.
|
11.12.2011 - 21:51
enigman: mezi ozubenými koly...
|
11.12.2011 - 21:10
Kars: Nadosmrti ...
|
11.12.2011 - 17:36
enigman: půjdeme...k vulkánu...
|
11.12.2011 - 16:52
René Vulkán: zvířenka: s láskou je to - jak kdy. Někdy jednoduchý, jindy složitější, ale pokaždé to stojí zato
|
11.12.2011 - 16:40
zvířenka: A co je na podpantoflení špatného,no?
Aspoň ti neprší na hlavu:-)) Mně by zajímalo, jestli ten bar je mlíčnej:-)) Pak bych si taky skočila pro nějakej ten koktejl,když je to s láskou tak jednoduchý.. Tyjo! Dííky:-)) |


