René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9423 / 13212
Komentáře k dílům uživatele :
29.12.2011 - 10:15
jc senior: ...a najednou je tu báseň
:o)
29.12.2011 - 10:00
29.12.2011 - 09:38
Liška76: Umíš je přilákat:)
29.12.2011 - 03:22
čubík: Někdy se myšlenky
do pera řinou
jindy jen prázdnota
straší
to múza těkavá
jiného, jinou
polibky svými
smáčí.
29.12.2011 - 01:23
labuť: City v srdci a duši jsou nejcennější... umí nejlépe obdarovat...
29.12.2011 - 00:38
Bíša: Několik slov někdy stačí!
28.12.2011 - 21:33
Bíša: STIP!*
28.12.2011 - 21:21
Mbonita: tak lidské...tak pravdivé
28.12.2011 - 18:51
jc senior: ... vyklubal se,
skromně, bez velkých řečí
**
28.12.2011 - 17:41
Zasr. romantik: Můj Štědrý večer byl až Na Štěpána. A byl štědrý ... :o))
ST!
28.12.2011 - 14:01
severanka: máš hezký pocity!
28.12.2011 - 10:53
Květka Š.: dobrý..
28.12.2011 - 09:47
Liška76: i bez lesku..to jde ano:)
28.12.2011 - 09:11
Jana M.: Naprostý souhlas se Slávkou, mám stejný pocit. (Když my toho Skácela milujeme,že?)
28.12.2011 - 08:27
Dota Slunská: Však není třeba lesku...
28.12.2011 - 07:57
Slávka: Připomněla mi J. Skácela *
28.12.2011 - 00:50
Bambulka: René Vulkán: jééé, Ty jsi to poznal :-)? Zasedla, ba vlastně začetla :-), ale máš šanci se mě zbavit - piš šíleně nečtivě a o ničem :-))) /jééénže, to Ty neumíš, ani kdybys chtěl, takže - co se mnou :-)?/
28.12.2011 - 00:46
René Vulkán: helééé, Bambulka, před chvílí telefonuje, teď zas píše, jestli ty sis na mě nezasedla :-)
28.12.2011 - 00:44
Bambulka: ... černá do bílé ... :-)
26.12.2011 - 20:39
Maryje...: Parádní .
1 ... 648|649|650|651|652|653|654|655|656 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku