zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
12.03.2016 - 15:38
krizekkk: Poslední exceluje. ST
|
12.03.2016 - 14:10
Tara: Pěkné, hlavně brouci...
|
12.03.2016 - 13:20
Květka Š.: ST........dobrý.......:-)
|
12.03.2016 - 13:14
Květka Š.: ST..
|
12.03.2016 - 12:30
detektor: ST
|
12.03.2016 - 12:21
Milena: Krásná báseň. SYROVÁ. Jinak souhlas s Karlem Čapkem.
|
12.03.2016 - 09:50
hloubavá: Máš pravdu. Souměrnost je nuda! :-)
|
12.03.2016 - 09:08
vavaoko: Z těch mravenců mě mravenčí v zádech.
Tobě ST. Jak jinak? |
12.03.2016 - 01:45
Tara: Jsi vynikající. ST
|
11.03.2016 - 22:51
Ringo: Já jsem jenom takovej pytlík, ale líbí se mi to, broučku. A nejen o těch mravencích. ;-)
|
11.03.2016 - 22:31
detektor: ST
|
11.03.2016 - 19:01
zvířenka: A taky už zrušili Igráčky. teď už si smíme hrát jen s Migráčkama. Chjo.:-))
Seš fakt velký zvíře. ne.VELKÝ ZVÍŘE. By mě zajímalo,co na tohle všecko říká Jirka Křoví? A co Jan Tleskač? |
11.03.2016 - 18:11
libour: trefné ST....
|
10.03.2016 - 18:00
Květka Š.: ST ;-|
|
09.03.2016 - 23:36
Milena: Já taky.
|
09.03.2016 - 23:34
Tara: Tak zas aby toho klidu nebylo příliš....ST
|
09.03.2016 - 23:17
libour: ST
|
09.03.2016 - 23:09
Špáďa: ...však ještě, barde, nechoď spát...
Skládám dnes kauci na jednu aukci... Tvé plátno s kotouči vydražím za loučí na Žofíně... a až ti ztuhne krev, dám ti jej na rakev. Zatím však nechoď spát, žij AL FINE! |
09.03.2016 - 22:32
Ringo: Jsem si skoro jistý,
že to zvládnou Christie 's. |
09.03.2016 - 22:26
detektor: SkvoST
|


