zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
14.03.2016 - 00:52
René Vulkán: vzpomněl jsem si
na Imaginární hospodu od Slávka Janouška, asi těmi počátečními verši vyvolávajícími atmosféru deště v Ústí nad Orlicí |
13.03.2016 - 23:06
ttragelaf: ST.... v knajpě se dalo i ledacos stvrdit, domluvit, anebo zapomenout
|
13.03.2016 - 22:18
Kajuta: ST
|
13.03.2016 - 22:00
Lilith: ST
|
13.03.2016 - 21:59
Lilith: ST
|
13.03.2016 - 21:01
krizekkk: Zrovna jsem došel. Nazdar mami. ;-)
|
13.03.2016 - 18:29
sailorr: Krátký
to jsme na ptáky když klapají větráky Lítat, jo to by se chtělo narvaný jsme jako dělo zas na lítání není čas |
13.03.2016 - 16:50
vavaoko: Chápu tě. ST
|
13.03.2016 - 16:38
Ringo: Jsem pro změnu pitný metodiky,
nebude tolik blinki blinki... :-) |
13.03.2016 - 14:40
Tara: Skvělé jako vždy...ST
|
13.03.2016 - 13:57
libour: sedí...........ST
|
13.03.2016 - 13:20
libour: knajpa už není co dříve,
řve tam TíVí, sračky sladký z rádia, dřív když se na kytaru hrálo, taková se mi líbila.............. Tobě ST |
13.03.2016 - 13:06
Milena: Hodně se v ní o sobě dozvíš. :-) Někdy až moc.
|
13.03.2016 - 05:14
divoženka1: ST
|
13.03.2016 - 00:21
Psavec: ST.
|
12.03.2016 - 22:21
Kajuta: ST...
|
12.03.2016 - 17:48
Ringo: Asi budete mít s Karlem pravdu.:-(
|
12.03.2016 - 16:49
krizekkk: Vždy aktuální.
|
12.03.2016 - 16:47
vavaoko: Mám jen ST
|
12.03.2016 - 16:21
krizekkk: Palec hore.
|


