zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
03.05.2016 - 19:57
Kajuta: spuštěný ST...
|
03.05.2016 - 19:35
Květka Š.: ST... :-))))
|
03.05.2016 - 11:10
kasparion: Moriccone by Tě zhudebnil ST
|
03.05.2016 - 09:04
vavaoko: Ty to víš. Já to vím. Plastici a pár dalších. 23 let je někdy dlouhá doba.
Mám pouhé ST |
03.05.2016 - 01:12
madison: eSTééééééééééé
|
03.05.2016 - 00:13
Tara: Pěkný kousek...ST
|
02.05.2016 - 22:32
Lota: .
do sbírky: Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít. . . |
02.05.2016 - 21:53
detektor: Dám ti se smeknutým kloboukem, který nenosím, ST.
Jen mě nutíš k přemýšlení...Franka Zappu do mě těžce tlačil můj o 5 let starší bratr...:-)...No a náš otec, který by měl být zhruba v Tvém věku se z toho mohl zlostí zbláznit...:-)) |
02.05.2016 - 21:38
libour: ST...
|
02.05.2016 - 21:06
Ringo: Nejdřív se můžeš zastavit u Josefa v garáži. :-)
|
02.05.2016 - 20:24
Kapka: Přidávám taky ST
|
02.05.2016 - 20:03
Lilith: ST
|
02.05.2016 - 09:17
Kajuta: ST .)
|
01.05.2016 - 09:28
Kajuta: ST .)
|
01.05.2016 - 09:26
Kajuta: Návrat + Z
|
01.05.2016 - 00:18
René Vulkán: houbařím rád
|
30.04.2016 - 13:09
Květka Š.: :) ST
|
29.04.2016 - 21:17
detektor: No teda...ST
|
29.04.2016 - 13:03
kasparion: Nádherná neuhlazená sirová čeština. ST
|
29.04.2016 - 10:27
obaleč jabloňový: Moc se mi líbí!
ST |


