zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
11.05.2016 - 23:07
Tara: I bez nás se bude točit: bohužel už to víme:))) ST
|
11.05.2016 - 23:06
Ringo: Nehlásá ani podlé hnutí,
u lásky zákaz podlehnutí. |
11.05.2016 - 22:28
vavaoko: ST
|
11.05.2016 - 22:08
CULIKATA: St
|
11.05.2016 - 22:03
krizekkk: Básník touží po uznání. Uznávám. Uzen. Nuzen. Znuzen. Nudě. Chutě. ST. Kde ste. Ferdinande. De.
|
11.05.2016 - 17:42
Květka Š.: ST***
|
11.05.2016 - 14:30
Lilith: Skvělé...
ST |
11.05.2016 - 12:59
sailorr: Maxim říkával, že za mlčení se nezavírá. A to byly tenkrát fešácký kriminály. Nepředsedal jim parlament a kápa nebyly takový zhovadilý svině. Vono taky rozdíl mezi dobře krmenou sviní a hladovou sviní je než ten, že jedna žere všecko a ta druhá je vybíravá.....než sežere všecko.
ST |
11.05.2016 - 12:58
kasparion: ST :-)
|
11.05.2016 - 09:38
Kajuta: ST .)
|
11.05.2016 - 07:16
Špáďa: Hned je mi uvnitř lehounce a jaro je ještě barevnější...
Dík. |
11.05.2016 - 00:42
Špáďa: Syté byť syrové, synu.
|
11.05.2016 - 00:19
madison: noparáda...eSTéééé
|
11.05.2016 - 00:03
Špáďa: Týhle tý jarní dubnový
chybí jen datli bubnoví. Kouk 'sem tuhle ráno z okna, jak za plotem jeden, mokna, v peň ra-ta-ta ťuk-ťuk poudal, že zahání strakapouda. |
10.05.2016 - 21:43
divoženka1: ST ani já jsem netušila proč je kůže tmavá a bílá
|
10.05.2016 - 21:43
|
10.05.2016 - 21:40
libour: skvěloST
|
10.05.2016 - 21:37
vavaoko: Příroda(nebo snad Bůh) lidi barevně rozlišil. Do nedávna jsem netušil proč.
Tobě ST |
10.05.2016 - 21:28
Tara: Nádherný...ST
|
10.05.2016 - 19:57
Ringo: Kurz und bündig: zenge, gut,
v básních nejsi liliput. |


