zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
17.05.2016 - 10:45
vavaoko: Někdy mám pocit, že ze mě dělají blbce. Všechen ostatní čas jsem si tím zcela jist.
Tobě ST. Jak jinak. |
17.05.2016 - 08:42
|
17.05.2016 - 08:30
Kapka: Vtipné ST
|
17.05.2016 - 07:38
madison: eSTéééé
|
17.05.2016 - 06:37
divoženka1: je to paráda ST a fakt je že něco neovlivníme ,ale sebe můžem:-)
|
16.05.2016 - 22:11
Tara: Máš to strašně moc vtipný..a ti Vlci, aktualitka ST
|
16.05.2016 - 22:00
detektor: No je to takové hezky aktuálně krásné...:-)ST
|
16.05.2016 - 21:57
libour: myslím že s tímto trojlístkem jsi si nezavařil....velká pěknoST :-)
|
16.05.2016 - 18:14
detektor: ST...
|
16.05.2016 - 12:10
Psavec: U Kanonu a Mastné krámy, jo, tam jsem kdysi chodil. ST.
|
16.05.2016 - 11:49
Kajuta: ST :-)
|
15.05.2016 - 19:18
zenge: Květka Š : Díky Květi;-)
|
15.05.2016 - 19:18
zenge: kajuta: díky za zastavení
|
15.05.2016 - 18:55
Květka Š.: dobrý...ST...
|
15.05.2016 - 18:50
Kajuta: STáčím. .)
|
15.05.2016 - 17:21
zenge: kasparion: DÍK
|
15.05.2016 - 17:10
kasparion: Z Budějic pamatuju si jen propustek pod silnicí což jak vidím je velká chyba ST
|
15.05.2016 - 16:44
zenge: vavaoko: ;-)
Ď TI! |
15.05.2016 - 16:43
vavaoko: Také jsem to vše obrážel. Ale je to už dávno. Někdy v minulém století.
Tobě ST s pěnou. |
15.05.2016 - 16:42
zenge: TetaKazi: Dyť jo;-)
dík |


