zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
23.05.2016 - 17:05
krizekkk: Synkopy. Byli dobří... ;-)
|
23.05.2016 - 17:00
krizekkk: Svět je furt stejnej... ;-)
|
23.05.2016 - 16:24
detektor: ST
|
22.05.2016 - 19:49
J.F.Julián: St
|
22.05.2016 - 11:30
pa100r: Hned ve druhém řádkovi je blbě přechodník (tento tvar je pro ženský singulár), ale STejně to máš gut
|
22.05.2016 - 11:28
Tara: ProSTě umíš zrychlit a popohnat...skvělé...
|
22.05.2016 - 10:05
Tara: Máš ST a pravdu:)))
|
22.05.2016 - 01:36
kasparion: ST
|
21.05.2016 - 19:51
Lilith: Bať...
ST |
21.05.2016 - 17:45
Květka Š.: **ST**
|
21.05.2016 - 17:40
Květka Š.: ST...
|
21.05.2016 - 17:35
libour: korunovanej.....ST
|
21.05.2016 - 17:31
libour: trefils do černého...........ST
|
21.05.2016 - 08:37
vavaoko: "Dobrého po málu!" říkala má babička. Německy. Měla recht.
Pro tebe mám pouhé ST |
20.05.2016 - 23:33
|
20.05.2016 - 22:23
TetaKazi: ST :-)
|
20.05.2016 - 21:21
Kajuta: ST
|
20.05.2016 - 21:12
vavaoko: ST
|
20.05.2016 - 20:26
detektor: ST
|
20.05.2016 - 19:12
Lilith: Jo...
ST |


