zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.05.2016 - 16:08
TetaKazi: Teď už chápu, proč by chtěl v Budějovicích žít každý... ST ;-)
|
15.05.2016 - 15:26
Psavec: Skvělost, ST.
|
15.05.2016 - 15:22
Psavec: Mám palec nahoře, ST.
|
15.05.2016 - 13:45
zenge: Tara: ĎŤI;-)
|
15.05.2016 - 12:35
Tara: Atmosféra budějcká...potěšilo...ST
|
15.05.2016 - 12:14
zenge: Lilith: Ď
Bejvávalo, bejvávalo;-) |
15.05.2016 - 12:11
Lilith: Díky za připomenutí špeluněk a špeluní... a ke kelímkové věži kytara a Kryl ;-)
ST |
14.05.2016 - 16:14
kasparion: uctivá poklona ST
|
14.05.2016 - 00:36
|
14.05.2016 - 00:27
Špáďa: Točí se a nahlas tiká…
Země? Láska? Nůž, co vniká? |
13.05.2016 - 15:50
J.F.Julián: St
|
13.05.2016 - 11:21
la loba: No jo já jsem xenofobní mizantropický rasista ale Nácíček s Mikešem mě fakt dostali a hned jsem si vzpomněla jaký to byli kamarádi;-)))
|
12.05.2016 - 16:51
Lilith: ;-)
ST |
12.05.2016 - 16:42
Milena: ST
|
12.05.2016 - 15:52
Květka Š.: ST |:)
|
12.05.2016 - 14:21
Kapka: ST
Podlehnu též ráda nebude to vada hlavně že se máme spolu uléháme zavřeme-li oči zem se pootočí... |
12.05.2016 - 13:13
kasparion: Ohromující to se ti moc povedlo ST
|
12.05.2016 - 09:15
Kajuta: ST :)
|
12.05.2016 - 05:17
libour: ST
|
12.05.2016 - 01:59
madison: eSTé
|


