zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
25.05.2016 - 12:56
Květka Š.: ST***:-))
|
25.05.2016 - 12:54
Květka Š.: ...ST...
|
25.05.2016 - 00:32
divoženka1: plavání v čekance
s beránčím počítáním léto co neklepe a vejde to jsou věci k pousmání a taky k ST dání |
24.05.2016 - 22:07
detektor: Ač proSTovlasý, neustále smekám...:-)
|
24.05.2016 - 22:05
detektor: Super....ST
|
24.05.2016 - 21:43
krizekkk: I s těmi lidmi stojí za to. ;-)
|
24.05.2016 - 21:29
krizekkk: Námořníci jsou vlaSTně bezdomovci.
|
24.05.2016 - 18:12
Lilith: ST :-)
|
24.05.2016 - 17:55
libour: ta lehkoST s jakou píšeš je proSTě skvoST....
|
24.05.2016 - 16:56
vavaoko: Umíš potěšit duši.
Mám pouhé ST |
24.05.2016 - 15:44
kasparion: :-) ST
|
24.05.2016 - 15:30
Kajuta: ST :-)
|
24.05.2016 - 14:50
kasparion: ST
|
24.05.2016 - 14:25
Tara: V globále vše řečeno...ST
|
24.05.2016 - 08:27
|
24.05.2016 - 08:24
René Vulkán: obzor co hoří víc než ohně
láme se ve vlnách vstupuje do pohledů tak prosím nebuď z ledu ... toto je pro mě pecka |
24.05.2016 - 05:35
Špáďa: Pěkné pohoupání.
|
23.05.2016 - 21:55
Tara: Vše, co se nesmí...jak lákavé nejen pro námořníky:)) ST
|
23.05.2016 - 21:41
vavaoko: Pluj. Jen si pluj po svém moři. Slaném, nebo rumovém, či poetickém.
Já budu čučet ze břehu, jak ti to jde. ST |
23.05.2016 - 21:29
libour: nesnáším povrchnost, proto Tvé verše o hlubinách se mi zamlouvají.....ST :-)
|


