zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
27.05.2016 - 10:03
Květka Š.: :-)...ST...
|
27.05.2016 - 08:53
detektor: Vypadá to dobře, čte se to dobře, asi je to dobré...:-)ST
|
27.05.2016 - 08:00
Kapka: Ano. ST
|
27.05.2016 - 07:58
Kapka: ST
Svět měl být dávno chytřejší nebo už je - ale až moc dobro je pojem včerejší a jde tady už o nemoc |
27.05.2016 - 07:44
|
27.05.2016 - 07:39
|
27.05.2016 - 07:31
Kapka: Skvělý, ST
|
27.05.2016 - 07:26
Kapka: ST
|
26.05.2016 - 23:59
madison: eSTééé....parádičkajakovždy
|
26.05.2016 - 23:25
Milena: Jo. ST
|
26.05.2016 - 23:14
Tara: To je nádhera.))) ST
|
26.05.2016 - 20:44
Lilith: ;-)
ST |
26.05.2016 - 20:38
Kajuta: Jak voSTrej lok tequilly...
|
26.05.2016 - 20:18
zenge: Tara, vavaoko, detektor,pa100r, Milena
děkuji za komentáře a tipy a za odvahu tipovat proboha toto;-) Bueno noche |
26.05.2016 - 19:49
Milena: ST
|
26.05.2016 - 10:16
pa100r: Galerka ani v Mexiku nebývá až tak poetická, ač tady s drsnou složkou. Obrazy, ale SToprocentní...
|
25.05.2016 - 22:23
detektor: No povím ti...Buď jsi tam bydlel, nebo jsi velmi empatický...ale to je asi jedno...už mě nezlob, už nemám co smeknout..:-)ST
|
25.05.2016 - 22:19
vavaoko: Tunelář Karlíček v Mexiku vládne.
Tobě ST |
25.05.2016 - 20:42
|
25.05.2016 - 20:34
Tara: Docela síla, Zenge...ST...nechybi N ve slově nandej?
|


