zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
04.06.2016 - 17:47
divoženka1: já se taky vždycky těším pobavilo mě to ST
|
04.06.2016 - 15:52
Květka Š.: africké eSTé...
|
04.06.2016 - 09:20
vavaoko: Hřejivé.
ST |
04.06.2016 - 06:57
madison: paráda......eSTéé
|
03.06.2016 - 23:46
Adramelech: Vtipné. ST
|
03.06.2016 - 22:22
Kapka: ST, pobavilo.
|
03.06.2016 - 22:16
detektor: Já se vždy těším na všechno, co napíšeš...ST
|
03.06.2016 - 22:02
detektor: ST pane pábiteli....
|
03.06.2016 - 21:50
Tara: Hlavně to nedávej číst ženě: jinak jsi bez večeře:))) ST
|
03.06.2016 - 21:03
zenge: madison: Dík za přízeň;-)
|
03.06.2016 - 21:02
madison: Dobrýjakovždy. .......eSTéé
|
03.06.2016 - 21:00
zenge: díky všem jste můj šém!
|
03.06.2016 - 20:59
pa100r: Tato kvadriáda je SToprocentně jedna z nejlepších za posledních nevímkolik...
|
03.06.2016 - 19:32
madison: To je ale nádhera. .....eSTéé
|
03.06.2016 - 19:13
Květka Š.: ST***:-)
|
03.06.2016 - 09:30
Milena: Taky moc líbí.ST
|
03.06.2016 - 09:24
Tara: To je TAK...nemám slov, hlavně první...ST + Z
|
02.06.2016 - 22:55
Kapka: Jo, taky se mi moc líbí, ST
|
02.06.2016 - 22:37
vavaoko: Jsi pan básník.
ST |
02.06.2016 - 22:26
Kajuta: už od názvu... .)
ST |


