zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
18.06.2016 - 13:57
Kajuta: ST .)
|
18.06.2016 - 11:16
kasparion: Krása a sranda. To je prostě super. Jeden rumík na zdraví a ST
|
18.06.2016 - 09:49
Kapka: Svůj kraj široce rozvinu
od hor, řek a krásy lesů, až po tu naši rovinu, co v srdci svém STále nesu |
18.06.2016 - 09:27
vavaoko: Také to tu mám rád.
ST |
18.06.2016 - 09:24
vavaoko: Běhej si a žij.
ST |
17.06.2016 - 22:58
Tara: Mně se líbí tvá báseň, jako pokaždé, a též citát Oty Pavla. Měl duši, ten muž. ST
|
17.06.2016 - 22:41
Ringo: Deštěnky je pěkné slůvko. Možná ještě hezčí než štěnice. ;-)
|
17.06.2016 - 22:19
ttragelaf: Anicuvap jsem bral jak je. Jako nový slovo.... ( nevadí, že? ) ... ST
|
17.06.2016 - 22:15
detektor: ST
|
17.06.2016 - 22:12
Kapka: STojí za to i to stáří
když se pár radostem daří... |
17.06.2016 - 22:08
Kapka: STOtoviitobě.
|
17.06.2016 - 22:08
ttragelaf: Petrův zdar ...... (přeji ti běhání v dešti.... Také znám ty, co by toho člověku celý ranec zakazali)..ST
|
17.06.2016 - 16:53
krizekkk: I když jsem ještě nepřišel na to, (a ani na to asi nepřijdu) proč ty názvy pozpátku, obsah vždy stojí za přečtení. Ještě, že text je tak, jak je. :-)
|
17.06.2016 - 16:23
Květka Š.: mládí kde jsi?....ST...
|
17.06.2016 - 14:28
Mario de Janeiro: dětství mé v pavučinách vzpomínek i zapomění
už tady zkrátka není každičké ráno mě vítá má družka senilita a vedle kredence už čeká demence a tetka s kosou blíží se rosou ranní nic už mě nezachrání ani to NATO tak seru na to... ST! |
17.06.2016 - 09:25
|
17.06.2016 - 06:22
pa100r: Proč je to tak dobré? se znaloSTí věci ... přeci
|
16.06.2016 - 22:42
vavaoko: Nechvátej.
Mám jen pouhé ST |
16.06.2016 - 22:29
detektor: ST
|
16.06.2016 - 20:41
Tara: Tak ta mozkovna s vozovnou mne doSTaly...prima věc.
|


